CHRISTMAS SALE zľavy až do -50% | Vidieť viac »

Kryty, puzdrá, obaly pre mobil Nokia 6.1 (2018)

Obaly pre Nokia 6.1 (2018)


?

Ako skontrolujem model svojho telefónu?

Smartphony Nokia 6.1 Plus, sú úplne iné modely-

Filtre Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Veľký výber obalov na mobil Nokia 6.1 (2018)

Ponúkame odolné kryty, obaly a púzdra pre mobilný telefón Nokia 6.1 (2018). Ak potrebujete nové puzdro na telefón Nokia 6.1 (2018), ste tu správne. Či už zvolíte puzdro silikónové, drevené, knižkové alebo plastické, vždy bude váš prístroj chránený pred pádom a súčasne ho obal ozdobia presne podľa vášho vkusu. Všetky ponúkané puzdra sú vynikajúcou ochranou pre váš prístroj. Vďaka puzdru sa vám bude prístroj tiež o mnoho lepšie držať a nehrozí nebezpečenstvo, že by vám omylom spadol. Všetky typy krytov sú pekne spracované a ide tak aj o dobrý dizajnový doplnok k telefónu. Prístup ku všetkým ovládacím prvkov a konektorom je zaistený, nie je tak potrebné telefón z puzdra vyberať, napr. pre pripojenie slúchadiel.

Výber motívov pre obaly na Nokia 6.1 (2018)

Puzdra na mobilné telefóny nielen od Nokia 6.1 (2018) chráni nielen displej mobilu, ale zároveň aj boky a zadnú časť telefónu, je to teda 100% ochrana pre váš mobil. Existuje niekoľko druhov puzdier. Puzdra sa vyrábajú v rôznych veľkostiach a z rôznych materiálov, tým najčastejším je syntetická koža. Je to najbezpečnejšia ochrana vášho mobilu.

Nokia 6.1 (2018) - informácie o telefóne

Nokia 6.1 (2018) je smartphone ikonickej značky telefónov. Tento model prišiel na trh v treťom štvrťroku roku 2018. Priťahuje pozornosť estetickým dizajnom, ktorý kombinuje tmavej farby s elegantným medeným okrajom. Spoločnosť sa stále stará o nadpriemernú životnosť batérie, ktorú v minulosti obiehali mnohé legendy. Upgradovaná generácie chytrého telefónu Nokia 6.1 (2018) prináša niekoľko užitočných noviniek. Tento mobil nabijete až na 50 % za 30 minút cez kábel USB-C. Nokia 6.1 (2018) je plne vybavená mobilnou platformou Qualcomm Snapdragon 630 a pamäťou RAM s kapacitou 3 GB. Systém Android One predstavuje softvér navrhnutý spoločnosťou Google. Vďaka tomuto zjednodušenému, ľahko použiteľnému rozhranie, starostlivo vybrané sade predinštalovaných aplikácií a bezplatnému neobmedzenému úložisku fotografií vo vysokej kvalite so službou Google Photos budete mať všetko, čo chcete, a to bez zbytočností. Pravidelné bezpečnostné aktualizácie a dva roky aktualizovaný operačný systém znamená, že telefón Nokia 6.1 (2018) so systémom Android One bude v bezpečí a ponúkne najnovšie inovácie Google, napr. Optimalizácia pre Google Assistant.