+421 233056423 Po - Pia 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
Košík
je prázdny
+
+
+

Kryty, puzdrá, obaly pre mobil Nokia 5.4

FILTRE
ukázať
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
ukázať
Len dostupné
Zobraziť

 

 

Dokonalé kryty na mobil Nokia 5.4

Objavte dokonalé súznenie ochrany a štýlu, ktoré si váš telefón Nokia 5.4 skutočne zaslúži. Obaly, ktoré vám ponúkame v našom e-shope etuo.sk spĺňajú nielen najvyššie štandardy kvality, ale sú naviac aj veľmi atraktívne a elegantné. Je pritom len na vás, ktorý typ a štýl si vyberiete z viac ako 200 možností. Bude to knižkový obal, ktorý uchráni váš telefón nielen z prednej ale aj zo zadnej strany? Alebo skôr stavíte na transparentný kryt dávajúci prednosť len a len dizajnu vášho telefónu? Veľmi módnou záležitosťou sú dnes aj drevené obaly s originálnou kresbou dreva a odolnými gumenými bokmi pre dokonalú ochranu pred poškodením. A nezabúdame, samozrejme, ani na krásne gravírované obaly s metalickými odleskami vhodné pre minimalistov a milovníkov moderného štýlu. Ak však hľadáte tip na ten najodolnejší obal, stavte na gumený kryt typu “bumper”, čo v preklade znamená výstižne “nárazník”, alebo si zaobstarajte karbónové puzdro z našej exkluzívnej kolekcie. 

Kvalita ide u nás ruka v ruke so štýlom 

Všetky puzdrá, ktoré na našich stránkach nájdete pod odkazom na váš telefón Nokia 5.4 na neho perfektne zapasujú a určite sa vám nestane, že by z neho len tak ľahko skĺzli v prípade pádu alebo poškodenia. 

Výhodná a spoľahlivá Nokia 5.4

Máte záujem o lacnejší telefón, ktorý však pochádza od renomovaného a rokmi odskúšaného výrobcu? Potom siahnite po modeli Nokia 5.4. Ten stavia na procesore Qualcomm Snapdragon 662 a čistom Androide, vďaka čomu by malo byť pracovné tempo v praxi veľmi svižné. Displej ponúka uhlopriečku 6,39 palcov a rozlíšenie HD+. Navyše sa s ním môžete tešiť na štvoritý foťák s rozlíšením hlavného objektívu 48 MPx a 16 MPx selfie kameru. Ak ešte stále nie ste rozhodnutí, pripočítajte moderný dizajn a pokrokovú batériu – vyjde vám tak spoľahlivý spoločník na každý deň.