+421 233056423 Po - Pia 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
Košík
je prázdny
+
+
+

Kryty, puzdrá, obaly pre mobil Nokia 5.3

FILTRE
ukázať
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
ukázať
Len dostupné
Zobraziť

 

 

Vybavte vašu Nokia 5.3 ochranným obalom

Vlastníte mobilný telefón Nokia 5.3 a chceli by ste, aby vám v nezmenenom stave vydržal čo najdlhšie? Ak chcete vášmu smartfónu zabezpečiť dlhú životnosť, stavte na kvalitné a odolné obaly. Tie si hravo poradia s nečakanými pádmi, odreninami a inými defektmi, ktoré telefónu hrozia každý deň. Ak váš smartfón Nokia 5.3 nepustíte z rúk, bez kvalitného puzdra si koledujete o škrabance a ryhy, ktoré sa nedajú z telefónu len tak vymazať. Čo je však najlepšie, s krytmi na mobil na podobné scenáre môžete zabudnúť. Vydrží vám ako nový dlhé roky.

Puzdro, obal či kryt pre váš smartfón Nokia 5.3?

Je len na vás, ktorý typ ochranného prvku pre váš telefón zvolíte. Každý z nich chráni telefón naozaj svedomito, výrobky v našom internetovom obchode Etuo.sk sú kvalitné a vyrobené z prvotriednych materiálov. Nielen, že dokážu telefón udržať v bezpečí, tiež sú skvelou vychytávkou, ktorá dokáže aj vášmu niekoľko rokov starému telefónu vdýchnuť nový vzhľad a iskru. Vyberte si aj vy favorita, ktorý vám bude spríjemňovať pohľad na váš mobil a zároveň ho odlíši od ostatných. Dnes sú kryty na mobil už samozrejmosťou, bez ktorej sa človek sotva obíde. Chcete aj vy ochrániť svoj telefón? Potom si tiež jeden obal na mobil Nokia 5.3 zadovážte.

Vyberte si puzdro presne pre váš typ telefónu

Ako docieliť dokonalú ochranu vášho smartfónu Nokia 5.3? Stačí si v našej širokej ponuke obalov nájsť kryty na mobil, ktoré sú vhodné práve pre váš typ telefónu a následne zvoliť také puzdro, ktoré sa vám bude najviac páčiť. Nič viac robiť nemusíte, o zvyšok sa postará obal. Meňte puzdrá ako ponožky, podľa toho, ako sa cítite alebo aký outfit zvolíte. Vždy, keď stavíte na iný look, môžete jednoducho zmeniť aj kryt na svojom telefóne. Je to jednoduché a lacné. Užite si telefón Nokia 5.3 oveľa dlhšie vďaka spoľahlivej a štýlovej ochrane.