+421 233056423 Po - Pia 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
Košík
je prázdny
+
+
+

Kryty, puzdrá, obaly pre mobil Nokia 4.2

FILTRE
ukázať
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
ukázať
Len dostupné
Zobraziť

 

 

Nokia 4.2 - Vo svete ochranných obalov je možné všetko

Už bolo dosť obáv o váš mobilný telefón! Ani vás už nebaví neustále si dávať pozor, kam si telefón položíte, ako ho chytíte do ruky alebo či vám náhodou nevypadne alebo sa nepoškodí? Cítime to rovnako. Doprajte si obal, s ktorým si môžete telefón beztrestne hodiť do kabelky či do batohu bez toho, aby ste neustále nemysleli na to, či sa vám zas nepoškodí od kľúčov alebo rozsypaných drobných. V internetovom obchode Etuo.sk vám s tým pomôžeme!

Puzdrá no Nokiu 4.2 pre minimalistov, štylistov aj klasikov

Ak ste sa rozhodli, že svoj obal musíte mať, ostáva už len vybrať ten najvhodnejší. Je telefón Nokia 4.2 niečo, čo by ste radi ukázali v celej jeho kráse bez toho, aby ste ho prekrývali obalmi? Potom si vyberte silikónový obal Ultra Slim. Zariadeniu nepridá ani gram naviac a je vďaka jeho transparentnosti je možné, že na jeho prítomnosť na vašom telefóne aj celkom zabudnete. Modely z radu Fantastic Case vás na seba na druhú stranu rozhodne upozornia vždy, keď svoj telefón chytíte do ruky. Majú krásnu farebnosť a na smartfóne sa budú bezchybne vynímať.

Nokia 4.2 – skvelý parťák bežného používateľa

Telefón Nokia 4.2 rozhodne nekazí meno svojej legendárnej značke. Jedná sa o telefón vhodný pre bežného používateľa, ktorý dokáže oceniť hlavne priaznivú cenu, pevnú konštrukciu s lesklým skleneným zadným krytom a dostatočný výkon pre každodenné činnosti. Smartfón sa skvele drží a je navrhnutý pre pohodlné narábanie aj v jednej ruke. Operuje s čistým Androidom 9.0 Pie bez bloatware umožňujúcim hladký chod softwaru a pravidelnými aktualizáciami. Výhodou je jeho tlačidlo Assistant Google, čítačka odtlačkov prstov, NFC či slot pre micro SD. Nevýhodami tohto modelu sú relatívne nízka kapacita batérie a jej dlhší dobíjací čas spoločne s priemerným fotoaparátom a tichším reproduktorom.