CHRISTMAS SALE zľavy až do -50% | Vidieť viac »

Kryty, puzdrá, obaly pre mobil Nokia 3.2

Obaly pre Nokia 3.2


?

Ako skontrolujem model svojho telefónu?

Smartphony Nokia 3.4, sú úplne iné modely.

Filtre Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Nokia 3.2: S kvalitnými obalmi ste „za vodou“

Kvalitné ochranné príslušenstvo udrží vaše mobilné zariadenie bez škrabancov a zbytočných poškodení celé roky. Práve preto ho tak milujete – môžeme sa naň spoľahnúť a naviac nám dodáva pocit bezpečia a dokonale dopĺňa náš štýl. V našom e-shope máte mnoho možností, ako nájsť ten pravý obal presne podľa vašich predstáv. Či už zvolíte minimalistické vzory, prírodné motívy, transparentné kryty pre absolútnych klasikov alebo sa vydáte do sveta fantázie s nádhernými foto obalmi.

Odolajú aj kvapkám dažďa či tvrdším nárazom - Nokia 3.2

S odolnými silikónovými krytmi sa už skrátka nemusíte báť zničenia alebo poškodenia vašej Nokie 3.2. Práve naopak. Užívajte si s telefónom ešte viac bez toho, aby ste mali obavy, že vám môže kedykoľvek vypadnúť na zem. Naše silikónové obaly sú vyrobené z veľmi odolného a dnes tak populárneho TPU materiálu, ktorý k mobilu neprepustí vlhkosť, nečistoty, ale ani nárazy či nepríjemne vyzerajúce škrabance. Je odolný aj voči pádom a vďaka jeho zvýšenej bočnej lište naviac chránite aj displej a prednú časť telefónu. Ak vám tak telefón vypadne a otočí sa smerom vpred, nemusíte sa báť, že sa prvoplánovo roztriešti na malé kúsky. Všetky naše obaly majú naviac precízny tvar, ktorý vašu Nokiu 3.2 dokonale obopne a nedovolí jej vypadnúť.

Veľký displej Nokie 3.2 vás zláka

Nokia 3.2 je oproti svojim predchodcom omnoho prepracovanejšia čo sa týka designu a dokáže potešiť všetkých, ktorí si zakladajú na veľkom displeji. Štýlové a moderné spracovanie s tenkým telom však nie je to jediné, čo môže tento model ponúknuť. Veľmi dobre hodnotenou vlastnosťou je presné GPS a dobrá výdrž batérie, ktorá to s vami pokojne potiahne celý deň aj pri intenzívnejšom používaní. Na druhú stranu telefón často nedosahuje ten najlepší výkon, čo sa odráža na spomaľovaní niektorých programov alebo aplikácií. Tento neduh však dokáže bezpečne vyvážiť jeho prijateľná hodnota za investované peniaze.