+421 233056423 Po - Pia 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
Košík
je prázdny
+
+
+

Kryty, puzdrá, obaly pre mobil Nokia 3.1

Obaly pre Nokia 3.1


?

Ako skontrolujem model svojho telefónu?

Smartphony Nokia 3.1 Plus, sú úplne iné modely.

FILTRE
ukázať
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
ukázať
Len dostupné
Zobraziť

 

 

Veľký výber obalov na mobil Nokia 3.1

Zaobstarali ste si nový mobilný telefón Nokia 3.1 a chcete, aby vydržal čo najdlhšie? Tak to ste tu správne! Svoj telefón môžete chrániť mnohých kryty, obaly a puzdrami z našej ponuky. Máme bohatú ponuku odolných puzdier, ktoré vám pomôžu najlepšie uchrániť svoj mobil pred nárazmi, škrabancami a ďalším nebezpečenstvom – silikónové, drevené, knižkové, plastické. Prístup ku všetkým ovládacím prvkov a konektorom je zaistený, nie je tak potrebné telefón z puzdra vyberať, napr. pre pripojenie slúchadiel.

Výber motívov pre obaly na Nokia 3.1

Puzdro na mobil Nokia 3.1 plnia ochrannú funkciu iba v čase, keď telefón nepoužívate. Akonáhle ho chcete použiť, musíte ho z puzdra vybrať - typickým príkladom sú puzdra s vyťahovacím popruhom,“ ponožky" či kapsičky na mobil alebo športové puzdra. Spadajú sem tiež flipové puzdra, ktoré musíte pri použití telefónu otvoriť. Výhodou puzdier na mobil je, že chráni aj jeho displej a nevýhodou zvýšené riziko poškodenia telefónu v momente, kedy ho z puzdra vyberiete - hrozí napríklad nechcený pád na zem.

Nokia 3.1 - informácie o telefóne

Nástupca úspešného telefónu Nokia 3 je tu a opäť si zaslúži pozornosť. Nokia 3.1 je cenovo dostupný, kompaktný a ponúka vyváženú výbavu. Krása sa ukrýva v klasickom dizajne jednoduchých línií. Remeselne spracovaný a pevný hliníkový rám, zaoblené polykarbonátové telo a starostlivo doladené detaily - to je Nokia 3.1. V kombinácii so zaobleným krycím sklom displeja, Corning Gorilla Glass, má navyše potrebnú odolnosť. Moderné HD+ displej s pomerom strán 18:9, to je skvelé riešenie pre pohodlné sledovanie obľúbené zábavy a prehliadania webu. Nech ste kdekoľvek, môžete pohodlne čítať, sledovať aj hrať hry. S rozlíšením HD+ na uhlopriečkou 5,2" bude navyše obraz krásne ostrý. Nenechajte sa brzdiť. Nokia 3.1 je vybavená systémom z programu Android One, s kompletným portfóliom služieb Google a bez zbytočných doplnkov. A vďaka pravidelným bezpečnostným aktualizáciám a budúce aktualizáciu na budúci systém Android bude váš telefón stále bezpečný a vybavený najnovšími funkciami. S širokouhlým objektívom predného fotoaparátu sa vojdete na selfie i s vašimi priateľmi.