+421 233056423 Po - Pia 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
Košík
je prázdny
+
+
+

Kryty, puzdrá, obaly pre mobil Nokia 2.4

FILTRE
ukázať
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
ukázať
Len dostupné
Zobraziť

 

 

Kvalitné kryty na telefóny Nokia 2.4

V dnešnej uponáľanej dobe už ani nie je otázkou, či chrániť svoj telefón ochrannými doplnkami alebo nie. Zamýšľame sa už len nad tým, ako vybrať to najkvalitnejšie príslušenstvo tak, aby bol smartfón chránený nielen pred bežným poškodením ale aj pred pádmi na tvrdé povrchy, pred vlhkosťou či iným mechanickým poškodením. Kryty z e-shopu etuo.sk vás v tomto ohľade nikdy nesklamú. Spĺňajú totiž aj tie najvyššie bezpečnostné štandardy či už ide o trvanlivosť materiálov alebo ich dizajn. Naše obaly sú vyrábané z odolných TPU materiálov, kvalitnej ekokože, jemného silikónu alebo tvrdenej gumy. Každý z nich pevne obopne váš smartfón Nokia 2.4 a nepustí ho za žiadnych okolností.

Vyberte si štýlový obal podľa svojho vkusu

Samozrejme. Pri obaloch na mobil nie je dôležitá iba ich kvalita a bezpečnosť, ale taktiež ich výzor. Ani v tomto ohľade vás „nenecháme v štichu“. Môžete si u nás vybrať z viac ako 200 typov, farieb a motívov pre vaše puzdro tak, aby vás každý deň tešilo pozerať sa na neho. Veľmi obľúbenými krytmi sa u nás stali tie z kolekcie Etuo design, ktoré sú navrhnuté podľa najnovších trendov – v jemných farbách a minimalistickom štýle.

Rokmi overená kvalita: Nokia 2.4

Telefón Nokia 2.4 vás prekvapí hneď niekoľkými zaujímavými prvkami. Prvým z nich môže byť príjemne vyzerajúci 6,5-palcový IPS LCD displej s rozlíšením 720 x 1600 pixelov, ďalším potom veľmi vnímavý senzor odtlačkov prstov umiestnený na zadnej strane telefónu či výkonná Li-Po batéria s kapacitou 4 500 mAh. Pri tomto telefóne si vyberáte z pôsobivých farieb: Fjord, Dusk a Charcoral. Pokiaľ ide o fotoaparát, Nokia 2.4 má na zadnej strane 13 MPx šošovku s clonou f / 2.2. Nastavenie zadnej kamery má automatické zaostrovanie. Na prednej strane je použitý 5 MPx selfie fotoaparát s clonou f / 2,4.