+421 233056423 Po - Pia 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
Košík
je prázdny
+
+
+

Kryty, puzdrá, obaly pre mobil Nokia 2.3

FILTRE
ukázať
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
ukázať
Len dostupné
Zobraziť

 

 

Aký obal na telefón si vyberiete?

Používať telefón bez obalu si v dnešnej dobe dovolí len málokto. Telefóny sú totiž veľmi krehké zariadenia, ktoré môžu podľahnúť aj najmenším mechanickým poškodeniam, či už sa jedná o kľúče pohodené v kabelke alebo pád na zem. Najlepším riešením sú odolné kryty, ktoré chránia telefóny ako štíty a neprepustia k nim žiadne následky poškodenia. Kryte svojmu telefónu Nokia 2.3 chrbát štýlovo. Vyberte si z našej ponuky viac ako stovky obalov ten, ktorý vám najviac sadne. 

Odolné kryty pre každého

Každý má typ obalu, ktorý mu lepšie sedí v ruke. Niektorí sa spoliehajú na odolné silikónové modely, ktoré pôsobia elegantne a mobilu nepridajú centimetre naviac. Ochranu celého povrchu, vrátane displeja, však dosiahnete len s pomocou knižkového obalu. Ten môžete naviac využiť aj ako úschovňu na platobnú kartu, bankovky alebo iné drobnosti. Pri výbere je dôležitá aj farebná kombinácia. Máte radi pestrejšie farby? Potom pre vás bude ranou do čierneho niektorý z obalov kolekcie Fantastic. Pokiaľ ste skôr minimalistom, doprajte si polopriesvitný jednofarebný kryt zo zbierky FLEXmat Case. Nech už sa rozhodnete akokoľvek, naše obaly na telefóny vám poskytnú kvalitnú ochranu. Na telefón sa nekompromisne zachytia a nepustia ho ani pri pádoch či extrémnejších situáciách.   

Klasická Nokia v netradičnom prevedení

Kvalitná značka, ktorá sa drží na trhu už celé desaťročia, ponúka s telefónom Nokia 2.3 kvalitné zážitky pre používateľov za veľmi rozumné ceny. Tento smartfón vyniká z davu so systémom Android One a okrem dlhej výdrže batérie sľubuje aj pravidelné a aktualizácie a až trojročnú záruku. Zadná strana telefónu odhaľuje hneď dva objektívy, pričom hlavný 13 MP fotoaparát dopĺňa ešte 2 MP kamera pre prácu s hĺbkovou ostrosťou. Lákavým prvkom je 4 000 mAh batéria, ktorá by bez problémov mala potiahnuť 2 dni používania zariadenia.