+421 233056423 Po - Pia 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
Košík
je prázdny
+
+
+

Kryty, puzdrá, obaly pre mobil Nokia 2.2

FILTRE
ukázať
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
ukázať
Len dostupné
Zobraziť

 

 

Vyberte svojmu mobilu Nokia 2.2 obal alebo kryt

Silikónové obaly na mobil Nokia 2.2 predstavujú pre váš mobil štýlový outfit, ktorým môžete vyjadriť svoj názor i fantáziu a ochrániť ho tak pred mechanickým poškodením. Viac mu už neublížia rôzne škrabance, ryhy, odretia a iné estetické nedostatky. Plastické alebo silikónové obaly sú častým prevedením, premýšľali ste niekedy nad tým, že by ste svojmu smartfónu Nokia 2.2 dopriali knižkové puzdro? Flipové kryty pre Nokia 2.2 sú dostatočne odolné na to, aby poskytli vášmu mobilnému telefónu ochranu aj v náročnejších situáciách. Silikónový kryt vnútri spoľahlivo obopína telefón, kým vonkajšia klapka „stráži“ dotykový displej, takže sa nemusíte báť nečakaných nehôd. A ak k nim príde, vaša Nokia 2.2 je v bezpečí!

Originálny doplnok a spoľahlivá ochrana v jednom

Puzdrá na mobil Nokia 2.2 môžu byť dokonalým dizajnovým prvkom, ktorý skvelo doladí štýl a osobnosť majiteľa. Nepodceňujte prvý dojem, je rozhodujúci! Vďaka ochrannému krytu, puzdru alebo obalu, môžete zapôsobiť na porade i urobiť dojem na spolužiaka z vedľajšej triedy, prípadne ním môžete vyznať lásku svojej polovičke. Flipové kryty pre Nokia 2.2 vysielajú jednoznačný signál, že ich majiteľ sa dokáže ukážkovo postarať o svoj telefón. Chránia ho totiž z každej strany, takže sa o svoj mobilný kúsok obávať naozaj nemusíte, je v bezpečí. Kryty na mobil z ponuky nášho internetového obchodu zameraného na puzdrá, obaly a iné príslušenstvo pre mobilné telefóny, sú stávkou na istotu.

Darček v podobe ochranného prvku na Nokia 2.2

Skvelý nápad, ktorému my v Etuo.sk tlieskame! Obaly a kryty z našej pestrej ponuky predstavujú aj vhodný a originálny darček, ktorý nielen poteší, ale je aj zárukou, že si na vás budúci majiteľ pri manipulácii s telefónom spomenie aj niekoľkokrát za deň. Vianoce či narodeniny predstavujú ideálnu príležitosť, popremýšľajte aj nad krytmi s vlastným motívom, ktoré sú vyslovene zásahom do čierneho. Nezabudnite si však pred samotným vytváraním obalu zistiť presný model telefónu obdarovaného!