+421 233056423 Po - Pia 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
Košík
je prázdny
+
+
+

Kryty, puzdrá, obaly pre mobil Nokia 1 Plus

Obaly pre Nokia 1 Plus


?

Ako skontrolujem model svojho telefónu?

Smartphony Nokia 1, sú úplne iné modely.

FILTRE
ukázať
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
ukázať
Len dostupné
Zobraziť

 

 

Vaša Nokia 1 Plus štýlovejšie než kedykoľvek predtým

Ochranné príslušenstvo ako obal na mobil či kvalitné puzdro je tu v prvom rade na to, aby váš telefón ochránilo pred škrabancami, odreninami, nečistotami, prachom či rozbitím. Ale prečo by nemohlo taktiež skvele vyzerať? Presvedčte sa s nami, že môžete získať všetko – bezpečie, štýl, kvalitu a to všetko za super cenu.

Nokia 1 Plus : Knižkový, karbónový alebo silikónový obal?

Chystáte sa zakúpiť si kvalitný obal na telefón? Potom sa musíte rozhodnúť, aký štýl a materiál vám bude najviac vyhovovať. Naše silikónové obaly sú vyrobené z odolného TPU materiálu, ktorý je schopný absorbovať nárazy a naviac vyzerá jednoducho skvele! Na druhú stranu knižkové puzdro poskytne vášmu telefónu maximálnu ochranu nielen zozadu a z bočných strán, ale hlavne spredu. Displej je totiž najcennejšou časťou zariadenia a mali by ste preto dbať na to, aby ste si ho nepoškodzovali. Ponúkame vám ich v desiatkach prevedení či už ekokože alebo zo silikónu. Ak vyžadujete maximálnu ochranu, spoľahnite sa na karbónové obaly. Sú vyrobené z odolného materiálu, ktorý je vernou imitáciou karbónových vlákien a tak pôsobí masívne a pritom elegantne.

Nokia 1 Plus – ideálny smartfón pre bežných užívateľov

Nokia 1 Plus je perfektným riešením, pokiaľ hľadáte naozaj dostupný telefón. Jedná sa totiž o ten najlacnejší smartfón značky Nokia. Aj tak je však slušne vybavený. Disponuje napríklad operačným systémom Android Go, má funkciu Dual Nano SIM a taktiež pripravený slot na 128 GB pamäťovú kartu. Mali by ste sa pripraviť na to, že fotoaparát pre vás nenasníma tie najlepšie fotografie či videá a reproduktor taktiež neposkytne tú najkvalitnejšiu zvukovú reprodukciu. Design je zato celkom podarený a s bielym orámovaním displeja, bielymi tlačidlami hlasitosti a možnosťou výmeny farebných variant krytu môže konkurovať aj pokročilejším modelom. Ak teda chcete pri kúpe smartfónu trochu ušetriť, bude pre vás múdrym riešením.