CHRISTMAS SALE zľavy až do -50% | Vidieť viac »

Kryty, puzdrá, obaly pre mobil Nokia 1.4

Obaly pre Nokia 1.4


?

Ako skontrolujem model svojho telefónu?

Smartphony Nokia 1.3, sú úplne iné modely.

Filtre Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Odolná ochrana a dizajnový doplnok

Na to, že obal na telefón je len povinnou jazdou pri ochrane vášho krehkého zariadenia, môžete hneď teraz zabudnúť. Časy sa zmenili a obal na telefón už dávno nemá slúžiť len na 100 % ochranu, ale aj na vyjadrenie vášho štýlu. Vyberte si teda kvalitný obal, ktorý bude poskytovať všetko naraz: doplní váš štýl ako skladačka puzzle a naviac ochráni váš telefón pred poškodením, následkami mechanických poškodení či pred neblahým vplyvom vlhkosti a prachu. Nájdite svoj dokonalý obal v mramorových modeloch alebo zaostrite na kožené puzdrá vyžarujúce eleganciu a jednoduchosť. Všetky kryty predĺžia životnosť vášho mobilu, doprajú mu krásny vzhľad po dlhší čas a uchránia od neželaných škrabancov, vrypov či iných poškodení.

Luxusné puzdrá aj odviazané silikónové kryty

Pre svoj smartfón Nokia 1.4 si môžete vybrať z viac ako 200 štýlov odolných krytov, ktoré sme si pre vás pripravili. Začnite teda so svojim výberom tak, že sa rozhodnete pre najvhodnejší typ obalu. Knižkové obaly sa hodia hlavne pre ůdí, ktorí veľa cestujú, svoj mobil používajú na pracovné účely. V tomto prípade sa veľmi hodí vyklápacie krídlo uzatvorené na pevný magnet – ten sa ani pri najtvrdších pádoch len tak neotvorí, a tak získavate istotu bezpečia svojho zariadenia. A nielen zo zadnej strany. 100 % ochranu získava aj obrazovka mobilu. Nemusíte si už tak dokupovať nijaké iné príslušenstvo v podobe tvrdených skiel. Knižkový kryt sa naviac dá využiť aj ako praktický stojan na mobil pri sledovaní filmov alebo seriálov pri dlhých cestách alebo ako puzdro na platobnú kartu pri rýchlych nákupoch. Silikónové kryty sú naopak omnoho kompaktnejším riešením. Aj keď to na prvý pohľa vyzerá, že sú pri ňom chránené len zadná a bočné časti zariadenia, opak je pravdou. Bočné zosilnené hrany totiž vystupujú o pár milimetrov nad obrazovku, ktorú tak chránia od kontaktu s rovnými povrchmi. Pády na cestu alebo časté pokladanie na stôl tak nie sú nijakým problémom. Pri silikónových puzdrách na Nokia 1.4 vám ponúkame nepreberné množstvo riešení. Milujete minimalizmus? Potom stavte na transparentné puzdro nechávajúce naplno zažiariť dizajn vášho mobilu. Ak ste naopak „do farieb a vzorov“, stavte na kolekciu Etuo Design Case. Krásne mramorové kryty tu striedajú moderné nápisy, pastelové kvetiny, boho obrázky či vintage vzory podľa vášho výberu. Nezabúdame však ani na prekrásne drevené obaly, gravírované puzdrá či nové kožené obaly z našej kolekcie, ktoré skutočne stoja za hriech.

Svoj obal na Nokia 1.4 si navrhnite sami

Že si už ani neviete z množstva dizajnov vybrať? To vôbec nevadí! Na vyberanie môžete zabudnúť, pokiaľ sa rozhodnete vytvoriť si vlastný obal celkom podľa svojej fantázie. Bude vám na to stačiť jedna skvelá fotografia vás a vašich najbližších, pripojenie na internet a trochu času spoločne s chuťou zabávať sa. Pripojte sa do nášho online editora a bez potreby sťahovať akúkoľvek aplikáciu alebo vlastniť softvér si jednoducho nahrajte fotografiu, presúvajte ju priamo na obale a dotvorte ju do finálnej podoby. Potom si ju starostlivo uložte, doplňte nápisy alebo iné obrázky a zašlite k nám na výrobu. Tešiť sa môžete na originálny kúsok, aký nenájdete u nikoho iného alebo na jedinečný darček pre svojich blízkych.

Bavte sa s mobilom Nokia 1.4

So smartfónom Nokia 1.4 nebolo nikdy jednoduchšie učiť sa alebo zachytiť perfektné obrázky na prvý pokus. Veľkou výhodou je výdrž jeho batérie, ktorá potiahne váš výkon celé dva dni či sa už chcete hrať, telefonovať, streamovať alebo sa baviť. Pri fotografovaní vám Nokia 1.4 poskytne krásne obrázky hlavne vďaka aplikácii Camera Go vďaka módom Portrét a Night. Výhodou je aj makro senzor, ktorý vyfotí všetko, na čom vám naozaj záleží. Telefón ďalej poskytuje výkonný senzor odtlačkov prstov, možnosť platieb NFC či čistý operačný systém Android 10 (Go edition) s prípravou na Android 11.