+421 233056423 Po - Pia 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
Košík
je prázdny
+
+
+

Kryty, puzdrá, obaly pre mobil Nokia 1.3

FILTRE
ukázať
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
ukázať
Len dostupné
Zobraziť

 

 

Objavte štýlové puzdrá pre smartfón Nokia 1.3

Novinka, akou Nokia 1.3, smartfón s 5,71-palcovým LCD displejom a s rozlíšením 720 x 1 520 pixelov nepochybne je, získala okrem ďalšieho skvelého vybavenia aj procesor Qualcomm QM215, 1 GB RAM a 16 GB úložisko. A hoci na tomto modeli nájdeme zadný fotoaparát len s jedným objektívom, ktorý poskytne rozlíšenie 8 megapixelov, niet pochýb, že jeho používatelia s ním budú naozaj spokojní. Akýkoľvek skvelý mobil však máte, nezabúdajte, že hneď po tom, ako ho dostanete do rúk, mali by ste sa postarať aj o jeho funkčnú ochranu. Na výber pritom máte z rôznych typov obalov. Niektorí dávajú prednosť zadným krytom, ktoré im vyhovujú pre ich okamžitý prístup k funkciám telefónu, iní sa spoliehajú na knižkové alebo tzv. peňaženkové „wallet“ puzdrá, poskytujúce danému zariadeniu vysokú mieru ochrany. Mnohé z nich sú tiež vybavené vnútornými priehradkami na bankomatové a identifikačné karty, takže môžu slúžiť ako puzdro na mobil i peňaženka v jednom.

Obal ako ochrana telefónu pred mechanickým poškodením

Ochráňte svoj smartfón pred mechanickým poškodením, oderom a špinou a zároveň mu dodajte jedinečný štýl. Oboje dokáže len jedna jediná vec. Kvalitný obal na mobil. Ak neviete, ako si vybrať ten správny, radi vám pomôžeme, aby ste si zvolili obal, ktorý bude presne podľa vášho gusta. V prvom rade sa zamerajte na puzdrá, kryty a obaly, ktoré presne zodpovedajú modelu vášho telefónu, teda v tomto prípade to bude Nokia 1.3. Ďalej sa zamyslite nad tým, ktorý typ obalu na mobil vám bude najviac vyhovovať. Chcete puzdro, ktoré bude smartfón chrániť nielen zboku a zozadu, ale aj spredu? Prípadne preferujete priamy prístup k funkciám v mobile a preto sa obzeráte po zadnom kryte? Toto všetko by ste si mali dopredu zvážiť.

Vybraný obal na mobil vás bude reprezentovať

V neposlednom rade vyberajte obal na telefón aj podľa toho, čo sa vám páči. Uvedomte si, že kryt alebo puzdro vás bude všade sprevádzať, preto by malo zodpovedať vašim predstavám aj po vizuálnej stránke.