Kryty, puzdrá, obaly pre mobil Nokia

Filtre Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Ponúkame veľký výber krytov na mobily Nokia

Mobily značky Nokia patria k legendárnym a najobľúbenejším. V našej ponuke nájdete obaly na mobil Nokia číselných radov 1 až 9, aj na novodobé telefóny Nokia Lumia. Silikónové obaly, ktoré môžete zvoliť v nenápadnom priehľadnom prevedení, knižkové obaly na mobilné telefóny, flipové verzie a mnohé iné odolné kúsky v rôznych prevedeniach. Nie je problém vybrať si puzdrá, ktoré sú decentné v jednej farbe i kryty, ktoré hýria farbami a potlačami. V kurze sú dominantné drevené obaly ale aj taký plastický kryt nie je na zahodenie, jeho flexibilita presvedčila už nejedného z vás. Nevybrali ste si vhodný obal? Máme riešenie. Skúste náš nástroj na navrhovanie vlastného obalu. Stačí správne zadať typ mobilného telefónu, vybrať alebo vložiť svoj motív, prípadne slová, doladiť detaily a je to! Na kvalitu a presnosť sa môžete spoľahnúť.

Šetrite svoj telefón Nokia, doprajte mu ochranu

Zabráňte zaneseniu vášho telefónu, oškretiu a inému poškodeniu. Váš telefón vydrží oveľa dlhšie, keď sa postaráte o jeho ochranu. Osvedčili sa obaly, kryty i puzdrá, ktoré zároveň chránia aj displej telefónu. A ak zvolíte aj fóliu alebo sklo, urobíte svojmu telefónu naozaj veľkú službu. Z jeho bezproblémového fungovania sa budete môcť tešiť oveľa dlhšie. Stačí si vybrať ochranný produkt z nášho portfólia presne pre váš modelový rad telefónu, tento krok je mimoriadne dôležitý, preto mu venujte náležitú pozornosť.

Legendárnu Nokiu mal každý

V rokoch 1998 až 2011 bola značka Nokia synonymom mobilných telefónov, no príchod chytrých telefónov znamenal pre značku z Fínska takmer koniec. Ani záchrana v podobe odkúpenia spoločnosťou Microsoft pred piatimi rokmi nepomohla a nevzkriesila niekdajšiu slávu Nokie. Z produktov sa predáva len rad Lumia. V roku 2016 Nokiu od Microsoftu odkúpila spoločnosť HDM Global, ktorá je tiež z Fínska. Nokia sa tak po rokoch opäť ocitla v domovských rukách a dnes sa naplno venuje vývoju chytrých telefónov.