Puzdrá, puzdrá a obaly na tablety

Filtre Collapse
Model zariadenia 83
×
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Obal na tablet by mal byť samozrejmosťou

Investovali ste do nového tabletu a odmietate sa opäť pozerať na to, ako sa deň za dňom poškodzuje používaním? Stavte na kvalitnú ochranu pomocou odolného krytu a drobné škrabance, vrypy, preliačenia alebo dokonca praskliny sa pre vás stanú minulosťou. Knižkové kryty na tablety od etuo.sk majú schopnosť ochrániť ich pred nečakanými nárazmi aj otrasmi, vibráciami či inými udalosťami, ktoré váš tablet môžu poškodiť. Navyše sú taktiež odolné voči vlhkosti, UV žiareniu, prachu aj iným nečistotám, takže ich so sebou môžete brať aj do každého počasia či na dovolenku k bazénu. Váš tablet sa s kvalitným knižkovým obalom nemusí báť rozliatej kávy, pohodenia do ruksaku medzi ostré predmety ani neopatrnému zachádzaniu zo strany najmenších členov rodiny. Vďaka spoľahlivému zatváraciemu mechanizmu ukončenému magnetickým zapínaním sa puzdro samovoľne neotvorí, a tak je celý povrch vášho tabletu neustále chránený. Knižkové puzdro na tablet navyše môžete používať aj ako praktický stojan pri sledovaní online vysielania, dlhších pracovných videohovoroch či pri hraní videohier. Nehovoriac o tom, ako dokáže váš tablet ozvláštniť tým správnym motívom čo dobre zvolenou farbou. Výber je len na vás.

Vyberte si kryt na tablet podľa svojho vkusu

Dokonalý obal na tablet by mal spĺňať tie najvyššie kvalitatívne normy. Ale v prvom rade by mal skvele vyzerať. Keďže ho budete často nosiť so sebou, mal by doplňovať váš štýl, pôsobiť na vás pozitívnym dojmom a odhaľovať niečo málo z vašej povahy. Preto venujte jeho výberu náležitú pozornosť a uistite sa, že je pre vás ten pravý. Pre minimalistov sa ideálne hodia naše jednofarebné knižkové obaly, ktoré pôsobia elegantne a zároveň dodajú vášmu tabletu tú správnu iskru. Sú vyrobené z ekokože, takže sú vegánske a veľmi príjemné na dotyk. Ak by ste mali chuť predsa len trochu experimentovať, siahnite po krytoch na tablet so zaujímavými motívmi. Veľmi obľúbené sú u nás trendy mramorové vzory alebo akvarelové maľby doplnené o prvky zlata. Dámy obľubujú kvetované vzory v pastelových farbách, ktoré im rozjasnia deň a páni naopak tmavšie modely doplnené o strohejšie geometrické vzory. Ponúkame vám taktiež veľmi atraktívne obaly s boho motívmi vtáčích pierok, lapačov snov alebo lesných zvierat či vintage fotografie, ktoré vás vtiahnu späť do „starých dobrých časov“. Pre mladšie ročníky sú tu zas kreslené obrázky zvierat alebo rozprávkových postáv v jasných farbách. A milovníkom prírody sme venovali obaly s motívmi dreva a kôry stromov, s detailmi kvetín, listov a iných prírodných materiálov. Stačí si len vybrať to svoje.

Kryt s vlastným motívom je trendy

Že ani jeden kryt z našej ponuky nie je tak celkom pre vás? Potom stavte na kryt na tablet s vlastným motívom. Na tieto obaly si môžete umiestniť fotografiu podľa svojho výberu či už pôjde o obrázok vašej rodiny, priateľov alebo domáceho miláčika. Vlastnú grafiku na puzdro si vytvoríte v našom online editore, s ktorým sa pracuje veľmi jednoducho a rýchlo. Od obalu podľa vašich predstáv vás tak delí len pár kliknutí.