Nájdi obal pre svoje zariadenia:
   
+421 233056423 Po - Pia 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
Košík
je prázdny
+
+
+

Kryty, puzdrá, obaly pre mobil Motorola One Macro

FILTRE
ukázať
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
ukázať
Len dostupné
Zobraziť

 

 

Bezpečnosť smartfónu na prvom mieste

S našimi obalmi na telefóny budete môcť celkom bezstarostne fungovať. Budete mať totižto istotu bezpečnosti svojho zariadenia kamkoľvek sa pohnete. Naše odolné TPU materiály krásne priľnú na telefón a naviac o pár milimetrov presahujú nad okraj displeja a tak dokážu zabrániť jeho rozbitiu aj pri menších nárazoch na kamennú alebo betónovú podlahu. Naviac sú flexibilné a nepoškodia sa ani častým ohýbaním. Kryt udržíte čistý vďaka ľahkej umývateľnosti pod tečúcou vodou a to bez strachu, že by sa vám zošúchalo vzorkovanie. Okrem umývania ho však z telefónu nemusíte vôbec odstraňovať. Vďaka precíznym výrezom presne na mieru s ním môžete telefón nabíjať, počúvať svoju obľúbenú muziku a samozrejme aj fotografovať či používať senzor odtlačkov prstov. Jednoducho nepretržitá ochrana 24 hodín 7 dní v týždni.

Doprajte svojmu telefónu ochranu zabalenú v šarmantnom štýle

Dbajte však aj na to, aby bol váš telefón obalený v tom správnom štýle, ktorý vám bude vyhovovať. V našom internetovom obchode nájdete množstvo vzorov, farieb a štýlov, ktoré určite sadnú vášmu vkusu. Vyberte si moderné minimalistické riešenia, farebné boho obrázky alebo fotografie prírodných scenérií, ktoré vám vezmú dych.

S Motorola One Macro až do fotografického neba

Doprajte si tie najlepšie fotografie, aké len môžete. S telefónom One MAcro od výrobcu Motorola je to ľahšie, ako kedykoľvek predtým. Či už fotíte niečo naozaj vzdialené alebo naopak blízko pri vás, získajte tie najlepšie zábery vďaka AI systému. Vďaka Macro Vision šošovke vás totiž dokáže preniesť až 5x bližšie ako normálne. Môžete sa tak sústrediť nielen na detail, ale aj na celkom novú perspektívu. Pri jeho používaní sa naviac nemusíte báť o vybitie batérie telefónu – má kapacitu až 4 000 mAh, ktorá vás podrží až na dva dni. Motorola One Macro vám tiež ponúka neodolateľný 6,2-palcový Max Vision HD+ displej, s ktorým si užijete krásne fotografie a videá ešte intenzívnejšie.