Nájdi obal pre svoje zariadenia:
   
+421 233056423 Po - Pia 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
Košík
je prázdny
+
+
+

Kryty, puzdrá, obaly pre mobil Motorola One Hyper

FILTRE
ukázať
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
ukázať
Len dostupné
Zobraziť

 

 

Odolné puzdrá na mobil ako základ

Pripadá vám váš telefón naozaj zraniteľný? Nemýlite sa! Aj keď ich so sebou berieme doslova všade a často s nimi narábame nešetrne, telefóny sú krehké elektronické zariadenia, ktoré sa môžu rozbiť, odrieť, poškriabať či akokoľvek inak poškodiť každým dňom. Práve preto je najlepšie chrániť ich odolnou ochranou, akou je obal na telefón. Ten k nim neprepustí špinu, prach, drobné nečistoty, ktoré ho môžu zničiť. Kvalitný kryt na telefón naviac dokáže absorbovať energiu nárazu pri páde aj z vyššej výšky a tak sa vášmu telefónu nič nestane ani v najextrémnejších situáciách.

Vstúpte do sveta farieb s novým obalom

Ochranné puzdro má, samozrejme, slúžiť na ochranu – to predpovedá aj samotný názov. Ale nemenej dôležitá je aj estetická funkcia. Každý predsa chce, aby jeho telefón vyzeral fantasticky. Keď ho ukazuje priateľom, telefonuje po ceste mestom alebo si robí zrkadlové selfie, kde mobil vždy vynikne. Z našej kolekcie si určite vyberiete štýl, ktorý vám bude maximálne vyhovovať. Či už sa bude jednať o knižkové puzdro ochraňujúce mobil z každej strany, elegantné transparentné kryty alebo obaly z kvalitných TPU materiálov priamo stvorených na efektívnu ochranu vášho telefónu Motorola One Hyper.

Hypermoderný telefón nadosah

Motorola má na konte ďalší zo série One a nezdá sa, že by model One Hyper zaostával za svojimi predchodcami. Jeho najväčšou výhodou je hyperrýchle nabíjanie batérie – výrobca udáva, že už za 10 minút je batéria pripravená na 12-hodinové používanie. Má naviac kapacitu až 4 000 mAh a tak vydrží naozaj dlhé hodiny. Na telefóne si taktiež zamilujete široký IPS displej s FullHD+ rozlíšením 2 340 x 1 080 pixelov. O bezpečnosť zariadenia sa postará scanner odtlačkov prstov na zadnej strane telefónu a nesklame vás ani fotoaparát. Ten ponúka niekoľko objektívov a vysúvací selfie fotoaparát, ktorý vás bude jednoducho baviť.