+421 233056423 Po - Pia 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
Košík
je prázdny
+
+
+

Kryty, puzdrá, obaly pre mobil Motorola One Action

FILTRE
ukázať
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
ukázať
Len dostupné
Zobraziť

 

 

Prečo sa oplatí zaobstarať si kvalitný obal?

Už len preto, aby ste mohli zachovať hodnotu svojho telefónu čo najdlhšie. Často sa totiž stáva, že pri každodennom používaní nám telefón vypadne z ruky, poškodí sa jeho telo, displej alebo si ho polejeme rôznymi tekutinami. Vďaka dobrému obalu sa týchto vecí už nemusíte báť. Naviac naše kryty z TPU materiálu dokážu absorbovať energiu pádu, pohltiť ju do seba a tak zabrániť rozbitiu zariadenia aj pri páde z vyššej výšky. Ešte premýšľate nad tým, či si puzdro na telefón objednáte, alebo už len váhate, ktoré si zo širokej ponuky vybrať?

Pre nespútanú akciu s modelom One Action radšej používajte dobré puzdrá

S Etuo.sk máte viac ako stovku možností, ako udržať svoj smartfón Motorola ochránený pred nepeknými odreniami a vrypmi. Naša krásna kolekcia Foto Case vám odhalí drevené, kvetinové, zvieracie či pastelové vzory, dovolí vám neustále sledovať zapadajúce slnko či naopak žiarivé hviezdy alebo mesiac. Veľkou obľúbenosťou sa tiež vyznačujú naše transparentné silikónové obaly, ktoré dajú prirodzene vyniknúť designu a úprave vášho telefónu. Všetky kryty vyrábame s ohľadom na zachovanie funkčnosti vášho zariadenia: obaly obsahujú precízne výrezy pre konektory, slúchadlá, fotoaparát aj reproduktory. Naviac pevne držia, ale telefón ani pri rýchlejšom nabíjaní tak ľahko neprehrejú.

Nový prírastok do rodiny Motorola pre milovníkov videa

Motorola One Action je novým prírastkom do rodiny One určeným pre používateľov, ktorí sa zaujímajú o nahrávanie vlastných videí, ale do telefónu nemôžu investovať príliš vysoké finančné prostriedky. Ide o sympatický model, ktorý zaujme najmä neobvyklým formátom obrazovky, peknými farbami a veľkým displejom. Funguje plynulo na čistom Android One s prísľubom pravidelných aktualizácií. Ponúka hlavne moderný štýl, kvalitu prevedenia, solídny fotoaparát s tromi objektívmi a s režimom akčnej kamery. Nájdete u neho aj veľa úložného priestoru skombinovaným s dobrou ergonómiou telefónu.