+421 233056423 Po - Pia 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
Košík
je prázdny
+
+
+

Kryty, puzdrá, obaly pre mobil Motorola Moto G9 Power

Obaly pre Motorola Moto G9 Power


?

Ako skontrolujem model svojho telefónu?

Smartphony Motorola Moto G9 Play, Motorola Moto G9 Plus, sú úplne iné modely.

FILTRE
ukázať
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
ukázať
Len dostupné
Zobraziť

 

 

Kvalitné kryty na Motorola Moto G9 Power

Ak ste sa ocitli na našich stránkach etuo.sk, pravdepodobne pre svoj mobil Motorola Moto G9 Power hľadáte spoľahlivého partnera, ktorý ho ochráni pred mechanickým poškodením a vlhkosťou či nečistotami v podobe krytu alebo obalu. S výberom vám veľmi radi pomôžeme, pretože to nie je vždy také jednoduché. Nestačí si totiž vybrať len ten správny štýl a farby krytu, mal by vám sedieť hlavne svojimi funkciami. Ak si preto prajete dokonalú ochranu zo všetkých strán, zvoľte knižkový obal z kolekcie Wallet Book. Ten ochráni nielen zadnú stranu telefónu, ale vďaka uzatvárateľnému krídlu na magnetický zámok taktiež obrazovku. A to platí aj pri pádoch alebo iných nečakaných situáciách. Ak ste naopak vyznávačom minimalistickejších riešení, spoľahnite sa na odolný silikónový obal. Nezaberie vám na telefóne ani o centimeter naviac, je veľmi elegantný a hodí sa na voľný čas ako aj na dôležité pracovné stretnutia. Ak navyše zvolíte jeho transparentný variant, môžete nechať dokonale vyniknúť dizajn svojho smartfónu. 

Obaly presne na váš mobil

Nech už sa rozhodnete akokoľvek, každý jeden obal z našej ponuky vám na telefón sadne ako uliaty. Svojimi rozmermi aj každým výrezom pre otvory či tlačidlá po boku telefónu. Nikdy sa tak nemusíte obávať, že pri páde či mechanickom poškodení sa vám mobil zničí alebo poškriabe. Puzdrá sú naviac vyrobené z tých najkvalitnejších materiálov - odolného TPU, prekrásnej ekokože, jemného silikónu alebo tvrdených plastov.  

Stavte na smartfón Motorola Moto G9 Power

Telefón Motorola Moto G9 Power vám prináša hneď niekoľko prvkov, ktoré si iste zamilujete. Po prvé disponuje uhlopriečkou 6,8 palcov ale škoda, že je na displeji nasadené nízke HD + rozlíšenie. Výkon zabezpečuje Snapdragon 662 a 4GB operačná pamäť. Pre vaše dáta je pripravených 64 / 128GB úložisko a samozrejme slot pre pamäťovú kartu. K tomu všetkému sa môžete tešiť aj na trojicu fotoaparátov s rozlíšením hlavného objektívu 64 MPx a 16 MPx kameru pre selfie zábery.