+421 233056423 Po - Pia 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
Košík
je prázdny
+
+
+

Kryty, puzdrá, obaly pre mobil Motorola Moto G9 Plus

Obaly pre Motorola Moto G9 Plus


?

Ako skontrolujem model svojho telefónu?

Smartphony Motorola Moto G9 Play, Motorola Moto G9 Power, sú úplne iné modely.

FILTRE
ukázať
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
ukázať
Len dostupné
Zobraziť

 

 

Obaly na Motorola Moto G9 Plus podľa vašich predstáv

V elektronickom obchode etuo.sk máme pre vás stovky možností, ako získať kvalitný, ale hlavne perfektne vyzerajúci obal na telefón, ktorý o vás mnoho napovie. Najmä o vašom štýle, vkuse a záľubách. Ak si napríklad vyberiete silikónový kryt na telefón s obrázkom futbalovej lopty či tenisového hráča, každý bude okamžite vedieť, akému športu sa venujete a čo vás v živote baví. Naopak ak si objednáte jednofarebné knižkové puzdro, napovie to o vašej elegancii a potrebe prvotriedneho bezpečia. Drevený obal ukazuje na milovníkov prírody a lesa, gravírovaný kryt zas povie niečo o vašej minimalistickej duši a preferencii jednoduchosti v živote.

Prečo si zaobstarať kvalitný kryt?

Telefóny Motorola Moto G9 Plus vyzerajú dokonale, ale bez obalu im neustále niečo akoby chýbalo. Je to iste bezpečie a pocit istoty pri všetkých činnostiach, ktoré dennodenne vykonávame. Predstavte si, že by ste napríklad nemali kryt na telefóne a ten by vám spadol z vyššej výšky na tvrdý povrch. Predpovedáte správne, že by sa pravdepodobne rozbil a stratil by tak stovky eur na svojej hodnote. Práve preto by ste mali urobiť menšiu investíciu a zaobstarať si dokonalý obal, ktorý vás pred takýmito nešťastnými náhodami ochráni. Na konci každého dňa budete šťastní, že máte o jednu starosť menej.

Objavte kúzlo smartfónu Motorola Moto G9 Plus

Telefón Motorola Moto G9 Plus ponúka výbavu strednej triedy, ale prekvapí hlavne 64 MPx fotoaparátom a ultra výkonnou batériou s kapacitou 5 000 mAh a možnosťou 30 W rýchleho nabíjania. Tento smarftón sa vďaka 6,8-palcovému displeju vo Full HD rozlíšení hodí pre tých, ktorí radi sledujú filmy a seriály na telefóne ale aj pre vyťažených pracujúcich jedincov. Tých iste potešia Moto gestá, pomocou ktorých vytvoria pomocou potiahnutia troch prstov snímok obrazovky, či pomocou dvojitého otočenia zápästia otvoria fotoaparát. Poteší aj bočná čítačka odtlačkov prstov a prepracovaný dizajn telefónu.