+421 233056423 Po - Pia 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
Košík
je prázdny
+
+
+

Kryty, puzdrá, obaly pre mobil Motorola Moto G9 Play

Obaly pre Motorola Moto G9 Play


?

Ako skontrolujem model svojho telefónu?

Smartphony Motorola Moto G9 Plus, Motorola Moto G9 Power, sú úplne iné modely.

FILTRE
ukázať
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
ukázať
Len dostupné
Zobraziť

 

 

Krásne a odolné obaly na smartfón Motorola Moto G9 Play

Štýlový, trendy, kvalitný, prepracovaný, dlhotrvajúci, odolný. Taký by mal byť ideálny kryt na váš smartfoń Motorola Moto G9 Play. Mal by mať také vlastnosti, aby ste sa o mobil už nikdy nemuseli báť a zároveň taký vzhľad, aby ste ho chceli ukazovať svojmu okoliu alebo prostredníctvom selfie o zrkadlo na svojich sociálnych sieťach. Sme si istí, že v našom elektronickom obchode presne taký obal nájdete. Ak často chodievate na pracovné mítingy alebo spoločenské akcie, kde sa musíte prezentovať, zvoľte elegantný knižkový obal, ktorý naviac môžete využiť aj ako stojan pri sledovaní filmov a videí či transparentný silikónový kryt zvýrazňujúci dizajn telefónu Motorola Moto G9 Play. Pokiaľ naopak milujete farby a výrazné vzory, stavte na kolekciu Etuo Design Case, kde nájdete vzory, čo sa práve nosia. Napríklad chladný mramor so zlatými a striebornými prvkami alebo pastelové divoké kvetiny pripomínajúce rozkvitnutú lúku. Výber je len na vás. Že sa neviete rozhodnúť? Potom si objednajte niekoľko modelov a meňte ich podľa vašej aktuálnej nálady alebo príležitosti, na ktorú sa chystáte.

Nielen štýl ale aj kvalita

Presne to by malo rozhodovať pri výbere obalu na Motorola Moto G9 Play. Kvalita obalu totiž určí, ako dlho ho budete môcť používať a ako dobre ochráni váš mobil pred mechanickým poškodením, nečistotami alebo vlhkosťou. Naše obaly sú prvotriedne – vyrobené z odolných TPU materiálov, silikónu alebo syntetickej kože tak, aby vám vydržali po celé roky.

Poďte sa hrať s telefónom Motorola Moto G9 Play!

Prečo by ste sa mali s týmto telefónom hrať? Je to jednoduché! Je na to jednoducho stavaný. Jeho super responzívny procesor vám nikdy nedovolí spomaľovať hry alebo úpravu fotografií či iné náročné úkony, ktoré práve vykonávate. Naviac s jeho batériou s výdržou celé dva dni bez potreby nabíjania sa jednoducho nemusíte už v ničom obmedzovať. Pridajte si k tomu ešte ostré a naozaj detailné fotky plné divokých farieb aj v malom osvetlení vďaka 48 MPx trojitému fotoaparátu a vyjde vám z toho telefón Motorola Moto G9 Play, ktorý sa stane vašim ideálnym partnerom na každý deň!