+421 233056423 Po - Pia 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
Košík
je prázdny
+
+
+

Kryty, puzdrá, obaly pre mobil Motorola Moto G8 Power Lite

Obaly pre Motorola Moto G8 Power Lite


?

Ako skontrolujem model svojho telefónu?

Smartphony Motorola Moto G8, Motorola Moto G8 Plus, Motorola Moto G8 Power, sú úplne iné modely.

FILTRE
ukázať
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
ukázať
Len dostupné
Zobraziť

 

 

Vyberte si to najlepšie puzdro na telefón Motorola Moto G8 Power Lite

Pripravili sme si pre vás moderné ultra tenké silikónové puzdrá s jemnými motívmi prírodných materiálov, kvetov aj drahých kameňov. Tieto odolné obaly majú potlač na zadnej stane. Ich bočné strany sú priesvitné tak, aby vynikol dizajn vášho telefónu, jeho výrezy a priestor pre bočné ovládacie tlačidlá. Knižkové obaly z nášho obchodu síce pôsobia mohutnejšie, ale spôsobuje to hlavne niekoľko bezpečnostných vrstiev. Prvá, ktorá silne prichytí váš telefón, je celkom transparentná a silikónová. Dokáže silne uchytiť váš telefón na mieste tak, aby bol fixovaný pri prípade pádu alebo iného poškodenia. Vonkajšia vrstva je veľmi jemná k telefónu, ale zároveň odolná voči vonkajším vplyvom. Uzatvára sa spoľahlivým magnetom, ktorý pri páde len tak nepovolí, a tak máte istotu ochrany nech sa deje čokoľvek. Ak máte radi jednoduchosť, staviť môžete aj na transparentný obal na mobil, ktorý dá vyniknúť dizajnu vášho telefónu. Ktorý typ a farbu teda vyberiete?

Kvalitné materiály a spracovanie: to sú kryty na Motorola Moto G8 Power Lite

Nech už dávate prednosť elegantným jednofarebným krytom alebo farebnejším modelom, ktoré o vás prezradia, že ste veselá nátura, v e-shope etuo.sk si určite vyberiete obal podľa svojho gusta. Dodávateľov našich krytov starostlivo vyberáme tak, aby poskytli čo najkvalitnejšie produkty, ktoré budete následne používať.        

Smartfón Motorola Moto G8 Power Lite presne pre vás

Hľadáte moderný telefón s krásnym dizajnom a prepracovanými funkciami? Potom bude pre vás smartfón Motorola Moto G8 Power Lite tým pravým! Okrem toho, že je dostupná v pôsobivých farbách a s príjemným 6,5-palcovým Max Vision HD+ displejom váš výkon potiahne celé dni. To všetko vďaka batérii s kapacitou 5 000 mAh poháňajúcou telefón až neuveriteľné 3 dni bez potreby nabíjania. Iste oceníte aj zabudovaný senzor odtlačkov prstov na zadnej stane telefónu pre ešte väčšie bezpečie alebo veľký úložný priestor pre vaše súbory.