CHRISTMAS SALE zľavy až do -50% | Vidieť viac »

Kryty, puzdrá, obaly pre mobil Motorola Moto G8 Power

Obaly pre Motorola Moto G8 Power


?

Ako skontrolujem model svojho telefónu?

Smartphony Motorola Moto G8 Plus, Motorola Moto G8 Power Lite, sú úplne iné modely-

Filtre Collapse
Model zariadenia 1002
×
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Obrovský výber obalov na telefóny kam sa len pozriete

Mobilné telefóny sú naozaj krehké zariadenia, ktoré potrebujú našu ochranu. Doprajte im ju s kvalitnými obalmi na telefón, ktoré im doslova “podržia chrbát”. Naše obaly sú vyrobené z odolných materiálov, ktoré neodolávajú len vlhkosti a prachu, ale tiež hrubšej špine či pádom telefónu na nerovné povrchy rovnako ako na zem či na chodník. Tak, aby sa vašej Motorole už nič zlého nestalo. Všetci predsa vieme, ako nás odreniny a nečistoty na telefóne mrzia, keď sme už doňho investovali nemalé prostriedky.  

Kryty na mobily na dosah

Aby ste si kryt nadobro zamilovali, nestačí, aby “len” dokonale chránil telefón. Musí aj nádherne vyzerať. To vieme. Preto sme pre vás pripravili kolekcie stoviek obalov na telefón. Tak, aby si vybral introvert aj extrovert, klasik, minimalista ale aj poriadny bohém. Ktoré puzdro teda bude to vaše? Ak máte radi jednoduchosť, stavte na kolekciu FLEXmat s polopriehľadnými modelmi v niekoľkých farebných odtieňoch. Pokiaľ však cítite, že potrebujete mať okolo seba čo najviac farieb a pozitívnej energie, určite si doprajte pestré modely z kolekcii Fantastic Case a Foto Case. Nájdete medzi nimi motívy panenskej prírody alebo rozkošných zvieratiek či pastelových kvetov.    

Zamilujte si Motorolu Moto G8 Power

Na telefóne Motorola G8 Power si ihneď zamilujete niekoľko vlastností. Napríklad jej moderný a čistý dizajn, dobrý úchop sediaci presne do ruky alebo naozaj atraktívnu cenu. Najzaujímavejšia však je výdrž batérie, na ktorej v dnešných dňoch naozaj záleží. So smartfónom Motorola Moto G8 Power a jeho 5 000 mAh batériou môžete intenzívne používať telefón bez nabitia až tri  dni. Displej vám vydrží rozsvietený 9 až 11 hodín a nabitia z nuly na 100 % sa dočkáte už po 2, 5 hodinách. Užívateľov tiež poteší skvelý fotoaparát s tromi objektívmi či šikovná akčná kamera. Rýchlo reagujúci senzor odtlačkov prstov je naviac pripravený na bleskové odomknutie vždy vtedy, keď to potrebujete.