+421 233056423 Po - Pia 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
Košík
je prázdny
+
+
+

Kryty, puzdrá, obaly pre mobil Motorola Moto G8 Plus

Obaly pre Motorola Moto G8 Plus


?

Ako skontrolujem model svojho telefónu?

Smartphony Motorola Moto G8, Motorola Moto G8 Power, Motorola Moto G8 Power Lite, sú úplne iné modely.

FILTRE
ukázať
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
ukázať
Len dostupné
Zobraziť

 

 

Spoznajte nadčasové puzdrá, kryty a obaly pre smartfón Motorola Moto G8 Plus

Vybrali ste si smartfón, ktorý vás oslnil svojím dizajnom a vy nemáte záujem o to, aby ste ho ukryli pod obal? V tom prípade máme pre vás skvelé riešenie. Je ním transparentné puzdro, ktoré ochráni váš telefón z bokov a zozadu, pričom neprekryje jeho farbu ani dizajn. Prednú časť telefónu potom môžete ochrániť pomocou fólie alebo tvrdeného skla. Ak vám takto chránený smartfón náhodou vypadne z rúk a skončí na tvrdej zemi, stáva sa, že sa namiesto displeja poškodia ochranné prvky. Tie vás však vyjdú vždy lacnejšie než oprava telefónu.

Stavte na výnimočnosť s originálnym obalom s vlastným motívom

Ak nemáte záujem o tuctové obaly, s akými sa bežne stretávate, ale túžite po niečom unikátnom, použite na obal vlastné motívy. Dajte si vyrobiť obal, na ktorom sa bude usmievať vaša priateľka, prípadne si prostredníctvom obrázka pripomeňte vzácne chvíle s vašimi najbližšími. Radosť vám určite urobí aj pohľad na vášho domáceho miláčika či spomienka na obľúbenú dovolenkovú destináciu. Odolné knižkové obaly s originálnym motívom, gravírované kovové obaly, transparentné alebo farebné silikónové puzdrá či moderné drevené kryty sú ideálny priestor na vytvorenie jedinečných kreácií.

Motorola Moto G8 Plus nadchýna aj tých najnáročnejších

Motorola začala svoje pôsobenie ako Galvinova výrobná spoločnosť už v roku 1928, no až neskôr, presnejšie v roku 1947, keď firma začala vyrábať rádiá do áut, sa premenovala na Motorolu. Mnohé z produktov Motoroly boli príbuzné rádiám, začínali s eliminátormi batérií, cez prvú vysielačku na svete, bunkové infraštruktúrne zariadenia až po mobilné telefóny. Medzi jednu z posledných noviniek Motoroly patrí aj smartfón Motorola Moto G8 Plus so stereo zvukom, športovou kamerou, Moto gestami a FM rádiom. Disponuje vľavo umiestneným slotom na dve nanoSIM karty, alebo nanoSIM + microSD, vpravo sa nachádza ovládanie hlasitosti a vypínač. Poteší i rýchle nabíjanie 4000 mAh batérie, ktorá mobil bez problémov potiahne dva dni.