Kryty, puzdrá, obaly pre mobil Motorola Moto G72

Filtre Collapse
Model zariadenia 958
×
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Obaly od etuo.sk bez obmedzení

Vedeli ste, že na trhu je len málo telefónov, ktoré by boli identické? Aj keď majú niektoré modely veľmi podobný dizajn, odlišujú sa v rozmeroch, tvarovaní alebo dokonca v umiestnení bočných tlačidiel či dotykových senzorov. Práve preto je také dôležité, aby ste si kryt na telefón Motorola Moto G72 vybrali správne. Mnoho výrobcov napríklad prikladá základný obal už aj do krabice k telefónu. Tieto kryty však neobsahujú presné výrezy a zapasujú tak na niekoľko zariadení. Práve precízne výrezy na externé komponenty, fotoaparát, reproduktory či nabíjací port sú však tým, čo odlišuje obal od dobrého obalu. Bez výrezov v obale alebo presných rozmerov totiž musíte svoj telefón vyťahovať z krytu vždy, keď ho chcete nabíjať, počúvať hudbu alebo používať bočné tlačidlá. A to je strašná strata času! Rovno si teda vyberte obal, ktorý na váš mobil sadne ako uliaty. Ušetríte si prácu, čas a nakoniec aj pridáte kus pohodlia do svojho každodenného fungovania.

Kvalitné materiály a trvácne prevedenie

Možno si poviete, že práve taký komfort by ste získali aj keby ste obal na telefón Motorola Moto G72 rovno nepoužívali. Ale v tom si dovolíme nesúhlasiť. Kvalitný obal totiž oceníte hneď na prvý dotyk. Je veľmi príjemný a vďaka protišmykovému povrchu vám pomôže, aby mobil ostával v rukách skôr ako sa z nich často vyšmykol. Obaly z dielne etuo.sk z odolných a flexibilných TPU materiálov, sa vyrábajú kalením pri extrémne vysokých teplotách. Získavajú tak nielen svoju špecifickú príjemnosť na dotyk, ale hlavne odolnosť a zároveň flexibilitu. Podobné je to so silikónovými krytmi. Bez poškodení alebo iných následkov vydržia pády z najvyšších výšok, neublíži im ani dážď, mráz, sneh či voda špliechajúca v lete pri bazénoch. K telefónu tak neprepustia nárazy, nečistoty ani vlhkosť. To znamená absolútne bezpečie. Obaly sú navyše samé o sebe trvácne aj po estetickej stránke. Motívy a farby na ne tlačíme modernou bodovou metódou, ktorá predznamenáva ochranu proti oškretiu, vyblednutiu, zmenám farieb v čase, ale aj zmazaniu farieb ako následok umývania obalu. Kryt vám tak vydrží po funkčnej aj výzorovej stránke dlhé mesiace a roky presne v takom stave, v akom ste si ho zakúpili. Teraz už stačí len vybrať vhodné prevedenie práve pre vás.

Ako si vybrať ten najkrajší obal na Moto G72

Jednoducho – podľa toho, čo sa páči vám. Nie podľa toho, čo sa nosí, čo má na obale vaša kamarátka alebo čo by sa páčilo rodičom či drahej polovičke. Spoľahnite sa pri výbere dizajnu svojho krytu na jediného človeka, na ktorom záleží. Sami na seba. Páčia sa vám výrazné farby a chcete obalom na prvý pohľad zaujať? Potom stavte na abstraktné motívy akvarelových malieb v červenej, modrej, ružovej alebo zelenkavej farbe doplnené o zlatý ligot a odlesky drahých kovov. Že máte radšej minimalizmus? Potom sa pre vás budú ideálne hodiť transparentné kryty z kolekcie Ultra Slim, čo na mobil zapasujú ako druhá koža. Na telefón sa však neprilepia vďaka záložkám na zadnej strane, nevytvoria tak nevzhľadné mapy a vy sa môžete tešiť z dokonalého výzoru, ktorý navyše zvýrazní dizajn vášho telefónu.

Spoľahlivý smartfón Motorola Moto G72

Hľadáte kvalitný smartfón so všetkými modernými funkciami a dobrou výbavou? Potom sa spoľahnite na Motorola Moto G72. Poskytne vám atraktívny pOLED displej s uhlopriečkou 6,55 palcov s Full HD+ rozlíšením a obnovovacou frekvenciou až 120 Hz. Vďaka reproduktorom Dolby Atmos si užijete svoju obľúbenú hudbu aj filmy s prepracovaným zvukom a so zadným fotoaparátom v rozlíšení 108 MPx zas odfotíte prekrásne zábery. Telefón podporuje rýchle 30W nabíjanie a má veľkokapacitnú 5 000 mAh batériu pre výdrž výkonu aj po dobu 1-2 dní. To všetko doplnené o elegantný klasický dizajn a férovú cenovku.