+421 233056423 Po - Pia 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
Košík
je prázdny
+
+
+

Kryty, puzdrá, obaly pre mobil Motorola Moto G71 5G

FILTRE
ukázať
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
ukázať
Len dostupné
Zobraziť

 

 

Ochrana smartfónu je až na prvom mieste

Chrániť svoj smartfón je smart! Hlavne keď viete, koľkí z vašich známych a priateľov sa už sťažovali na poškriabaný telefón alebo jeho poškodenie pri pádoch či otrasoch. Buďte o krok napred a doprajte si ochranu, ktorá funguje! Odolné kryty na telefón ho účinne ochránia pred poškodením, odreninami, vrypmi, preliačeniami, prasklinami aj škrabancami. Navyše sa postarajú aj o vnútorné komponenty telefónu – tým, že tlmia energiu nárazov. K tomu všetkému dodávajú telefónu jedinečný vzhľad a moderný dizajn. Poviete aj vy áno svojmu vysnívanému krytu na Motorola Moto G71 5G?

Kožené obaly, drevené puzdrá aj gravírované kryty

Dnes máte medzi obalmi na telefóny takmer nespočetne veľa možností. Môžete si vybrať plastikový obal, silikónový kryt či gumené puzdro rôznych farieb, veľkostí a s obrázkami od výmslu sveta. Na stole sú však aj mnohé ďalšie možnosti. Nezabúdajte napríklad na knižkové obaly, ktoré sú synonymom bezpečnosti vášho zariadenia. Vďaka výklopnému krídlu na magnetický uzáver sa totiž veľmi spoľahlivo zatvárajú a vášmu displeju tak poskytujú maximálne bezpečie aj pri pádoch z veľkej výšky. Tieto puzdrá navyše môžete používať aj ako praktický stojan na mobil pri sledovaní filmov, online seriálov alebo videochatoch s kolegami či s priateľmi. Pokiaľ pre vás nie je pohodlné svoj kryt neustále otvárať, zvoľte jednoduchšiu možnosť s voľným displejom. V našom e-shope vám okrem prepracovaných silikónových a plastikových puzdier ponúkame aj drevené obaly s realistickou kresbou kôry rôznych stromov s prírodnými motívmi. Môžete si rôzne druhy striedať a pritom mať stále pocit, že kúsok prírody nosíte vždy vo vrecku. Tieto kryty sú po bokoch opatrené tvrdenou gumou, ktorá sa postará o bezpečnosť bočných strán aj rohov vášho mobilu, takže sa o neho nemusíte báť ani pri tvrdších pádoch na zem. Ďalším veľkým hitom sú medzi našimi zákazníkmi kožene puzdrá na Motorola Moto G71 5G. Pôsobia veľmi elegantne, takže sa hodia pred obchodníkov alebo všetkých tých, ktorí musia chodiť do spoločnosti či na dôležité pracovné mítingy. Sú dostupné v niekoľkých farebných prevedeniach od klasickej čiernej cez škoricovú a čokoládovú až po šedasté odtiene. Gravírované kryty na rozdiel od tých kožených pôsobia chladným minimalistickým dojmom, ktorí sa páči moderným používateľom. Ponúkame vám ich v kovovej, medenej alebo bronzovej úprave s rôznymi vzormi zvierat alebo geometrických motívov.

Kryt s vlastným motívom na Motorola Moto G71 5G

Pokiaľ si z našej ponuky hotových obalov neviete vybrať taký, ktorý by vám 100 % sadol, skúste si vytvoriť kryt s vlastným motívom celkom sami. Je to jednoduché a veľmi zábavné. Vyberte si vlastnú fotografiu, ktorú by ste na kryt radi použili. Nahrajte ju na naše webové stránky do sekcie online editora a upravujte podľa svojej fantázie. Pridať môžete textové polia v podobe obľúbeného motta, úryvku z básne alebo piesne či meno svojho milovaného. Všetko dolaďte roztomilým motívom z našej vopred pripravenej galérie a skontrolujte. Ste so svojim obalom spokojní? Výborne! Teraz nám ho už iba stačí zaslať na výrobu a počkať si na dokonalý výsledok. Vašu grafiku vytlačíme na biely podklad, takže všetky farby bezchybne vyniknú. Bodová tlač zaistí, že farby po čase nevyblednú ani sa neoškrú.

Výkonný a atraktívny smartfón Motorola Moto G71 5G

Silná batéria s rýchlym nabíjaním, 5G konektivita a 50 MPx fotoaparát. To všetko ponúka telefón Motorola Moto G71 5G. A je toho omnoho viac. Napríklad odolnosť voči ošplechnutiu vodou, plynulý operačný systém Android 11 doplneným o My UX pre lepšie nastavenie telefónu a príjemný 6,4-palcový OLED displej s pomerom strán 20 : 9, Full HD+ rozlíšením a 60 Hz obnovovacou frekvenciou. Čítačka odtlačkov prstov je umiestnená vzadu s trojicou fotoaparátov s rozlíšením 50 MPx pri hlavnom objektíve, 8 MPx pri širokouhlom fotoaparáte a 2 MPx senzor na snímanie makro záberov.