Kryty, puzdrá, obaly pre mobil Motorola Moto G60S

Obaly pre Motorola Moto G60S


?

Ako skontrolujem model svojho telefónu?

Smartphony Motorola Moto G60, sú úplne iné modely.

Filtre Collapse
Model zariadenia 951
×
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Prečo aj vy potrebujete kryt na telefón

Ak v dnešnej dobe ešte nepoužívate spoľahlivý obal na telefón, mali by ste možno čím skôr začať. Trvá aj niekoľko dní, kým si na neho navyknete, ale stojí to za to. Okrem istoty a bezpečia telefónu totiž prináša aj krásny štýl podľa vašich predstáv a malú zmenu, po ktorej mnohí z našich zákazníkov tak túžia. Kryty na telefóny od etuo.sk sa na mobile Motorola Moto G60s perfektne vynímajú a dodajú mu nenapodobniteľnú iskru. Navyše zariadenie ochránia škrabancov, odrenín, vrypov, prasklín aj preliačení. Tým, že sa starajú o vonkajší kryt mobilu však pred nárazmi a poškodeniami chránia aj krehké vnútorné komponenty. Nestrácajú tým svoju funkčnosť a životnosť celého zariadenia sa predlžuje. A ten pocit, keď mobil vytiahnete z obalu a nie je na ňom ani jediný škrabanček... to je skrátka na nezaplatenie!

Ako si vybrať vhodný obal na Motorola Moto G60s

Pri výbere obalu na telefón je nutné vždy myslieť hlavne na svoj životný štýl, spôsob používania telefónu a svoje potreby. Inak si bude vyberať obal človek, ktorý dennodenne športuje a nosí svoje zariadenie všade so sebou a inak ten, ktorý sa venuje skôr pracovným a rodinným povinnostiam či neustále cestuje. Pokiaľ sa vás týka hlavne prvý prípad, mali by ste staviť na odolnú, ale kompaktnú ochranu, ktorú prinášajú silikónové kryty. Tie sú tenké, ľahké, ale zároveň skutočne odolné voči pádom aj nárazom. Aj keď fyzicky zakrývajú len bočné a zadnú stranu telefónu, vďaka hranám prečnievajúcim cez okraj displeja sa starajú aj o bezpečie obrazovky. Tá sa vďaka nim nedostane do kontaktu s rovnými povrchmi, takže sa neušpiní pri pokladaní mobilu na rôzne povrchy ani pri páde napríklad na chodník. Zároveň si takto môžete mobil pokojne vziať se sebou do držiaku na bicykli alebo na ruke pri behu. Pokiaľ chcete, aby váš obal pôsobil hlavne bezpečne, stavte na knižkový obal. Ten sa postará o bezpečie telefónu po všetkých stránkach. Vďaka jeho výklopnému krídlu bude aj predná strana zariadenia neustále chránená a bezpečne ukrytá. Magnetický uzáver zaistí, že sa obal ani pri najtvrdších pádoch neotvorí. To isté platí aj pri náhodnom kontakte s vodou či inými odolnými nečistotami. Navyše môžete knižkový kryt využívať aj ako praktický stojan pri sledovaní filmov, hraní online hier alebo online videochatoch.

Aj dizajn puzdra na telefón hrá dôležitú rolu

Vedeli ste, že obal telefónu o vás mnohé napovie? Pokiaľ svieti už z diaľky flitrami, žiarivými farbami a vzormi, okolie iste vytuší, že s vami rozhodne nuda nebude. Naopak ak používate jednofarebný model v decentnej úprave, máte ideálny priestor pre jeho používanie na dôležitých pracovných mítingoch alebo spoločenských udalostiach. Minimalistické obaly napovedia, že milujete štýl a jednoduchosť. Tie s prírodnými motívmi zas ukážu na vašu nežnejšiu stránku a podčiarknu vašu lásku k prírode. A premýšľali ste niekedy nad obalom s vlastnými motívmi, napríklad s fotografiami z vašej galérie? Je to dokonalá cesta, ako získať originálny štýl a zároveň mať svojich najbližších vždy pri sebe.

Vyskúšajte nový telefón Motorola Moto G60s

Moderný displej a plynulý výkon, to je telefón Motorola Moto G60s. Pridajte si k tomu dokonalý dizajn a prepracované funkcie a získate partnera na každý deň. Telefón Motorola Moto G60 naviac prichádza so 6,8 palcovým displejom s Full HD+ rozlíšením, technológiou HDR10, ktorá dodáva vysoký kontrast a živé farby, ale aj s neuveriteľnou obnovovacou frekvenciou až 120 Hz. Všetky filmy, videá alebo hry tak budú ešte plynulejšie a zážitky z nich neporovnateľne lepšie. Nesklame ani fotoaparát so štyrmi zadnými snímačmi, pričom hlavný z nich má rozlíšenie 64 MPx. Výrobcovia sa pri modeli G60s postarali aj o vysokú výdrž batérie s kapacitou až 5 000 mAh navyše aj s podporou rýchleho 50 W nabíjania. Na 12-hodinové používanie tak telefón nabijete už za 12 minút!