+421 233056423 Po - Pia 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
Košík
je prázdny
+
+
+

Kryty, puzdrá, obaly pre mobil Motorola Moto G60

FILTRE
ukázať
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
ukázať
Len dostupné
Zobraziť

 

 

Užitoční pomocníci: kryty na Motorola Moto G60

Premýšľate nad tým, ako by ste ochránli svoj telefón Motorola Moto G60 pred poškodením, vrypmi, škrabancami alebo odreninami? Najlepším riešením je dopriať mu kvalitný obal odolný voči nárazom a otrasom rovnako ako voči vlhkosti, nečistotám a prachu. Pri pádoch na zem alebo napríklad telefonovaní v daždi sa tak už nemusíte strachovať o to, čo sa stane s vašim zariadením – nestane sa mu totiž nič. Odolný obal je tak investíciou do vlastnej pohody a kľudu pri používaní vášho mobilu.

Prečo by ste mali mať svoj obal na mobil aj vy?

Dôvodov je hneď niekoľko. Tým prvým je, samozrejme, ochrana vášho zariadenia pred poškodením. Obal na telefóne ho oddeľuje od masy rovnakých zariadení, pridáva mu iskru a jedinečnosť, po ktorých iste túžite aj vy. Vďaka vrchnej oleofóbnej vrstve pôsobí obal veľmi príjemne na dotyk a jeho tvarovanie poslúži aj k pevnejšiemu úchytu zariadenia. Na kryt sa taktiež nanalepia nečistoty či mastnota, nehrozia mu znečistenia spôsobené odtlačkami prstov alebo prachových nánosov. Ten správny obal na Motorola Moto G60 nemusíte dávať zo svojho zariadenia nikdy dole. Nikdy! Precíznymi výrezmi totiž rešpektuje všetky jeho funkcie, ako je nabíjanie, počúvanie hudby, odomykanie pomocou odtlačkov prstov či ovládanie mobilu bočnými tlačidlami. Jeho rozmery sú tvarované presne na mieru, takže sa na mobil dokonale „prilepia“ a nikdy ho nenechajú v štichu.

Vyberte si podľa toho, čo sa vám páči

Obalov na telefón Motorola Moto G60 nájdete v našom e-shope stovky. Teraz už len stačí vybrať si ten vhodný pre vás. Na začiatku by ste sa mali rozhodnúť, aký typ obalu hľadáte. Bude sa pre vás skôr hodiť knižkové puzdro na otváranie, ultra tenký priesvitný obal alebo silikónový kryt so zaujímavou potlačou? Knižkové puzdrá majú veľkú výhodu v tom, že dokonale ochraňujú telefón po celom jeho povrchu. Vďaka zaklápaciemu krídlu na magnetický uzáver máte istotu, že sa k vášmu telefónu nedostane nijaké poškodenie ani pri silnejších nárazoch. Krídlo sa totiž nikdy neotvorí bez toho, aby ste to sami chceli. Navyše môžete svoje knižkové puzdro používať aj ako praktický stojan pri sledovaní filmov, videochatovaní alebo pri hraní online hier. Pokiaľ zvolíte knižkové puzdro z kolekcie Wallet Book, získate k nemu aj praktické priehradky vysadené do vnútornej strany výklopného krídla, do ktorých sa dajú uložiť drobnosti ako platobná karta alebo preukaz na MHD. Pokiaľ však nechcete svojmu mobilu pridávať zbytočné milimetre navyše alebo sa vám nepáči neustále otváranie puzdra vždy, keď si prajete používať mobil, stavte na jednoduchšie silikónové obaly na Motorola Moto G60. Sú veľmi kompaktné, odolné a hlavne flexibilné. Prispôsobia sa tvaru vášho mobilu a zbytočne nezaberú miesto v kabelke alebo vrecku nohavíc. Dopriať si ich môžete v rôznych farbách alebo motívoch. Pokiaľ si zvolíte obal zo série Soft Flex, získate k nemu aj možnosť doladiť si vybraný motív s farbou podkladového materiálu. K rozkvitnutému ružovému motívu si tak môžete doladiť ružovkastý, biely alebo rovno červený odtieň silikónu. Zvoľte si farby ako tón v tóne alebo sa zamerajte sa kontrasty a zaujímavé farebné efekty, výber je len na vás!

Motorola Moto G60 s perfektnou výdržou a dizajnom

Zažite so smartfónom Motorola Moto G60 skvelé zážitky pri sledovaní prepracovaného displeja! Vďaka uhlopriečke 6,8 palcov a obnovovacej frekvencii 120 Hz s ním môžete pokojne sledovať aj filmy bez najmenšej nepohody. Fotoaparát s umelou inteligenciou a rozlíšením hlavného objektívu 108 MPx sa takmer za vás postará o dokonalé zábery blízkych objektov, portrétov alebo panorám. A nadpriemerná výdrž batérie s kapacitou až 6 000 mAh zaručí, že váš mobil bude s vami v pohotovosti po celé hodiny a dni. Čerešničkami na torte sú plynulý operačný systém Android 11, odomykanie pomocou odtlačkov prstov či možnosť platieb s mobilom NFC.