Kryty, puzdrá, obaly pre mobil Motorola Moto G52

Filtre Collapse
Model zariadenia 958
×
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Naše obaly vám prinesú veľa každodenných výhod

Flexibilné materiály sa len tak ľahko neopotrebujú aj keď ich často skladáte a nasadzujete naspäť na telefón. Nie je to však nutnosť. Vďaka svojim presným rozmerom a výrezom na nabíjací port, fotoaparát, bočné tlačidlá, senzor odtlačkov prstov a ďalšie funkčné prvky sa plne prispôsobia používaniu zariadenia. Tak vlastne väčšina z nás ani nemá dôvod skladať ich dole. Možno iba pri výmene za novší alebo krajší model. Veĺkou výhodou je aj trvácnosť našich obalov. Okrem odolných materiálov sa snažíme aj o to, aby perfektne vyzerali. Neustále. Potlače na naše obaly aplikujeme modernou technológiou bodovej tlače, ktorá zaručuje, že sa obrázky nezošúchajú, nevyblednú ani nestratia svoje farby pôsobením nečistôt, čistením alebo UV žiarením. Nielen telefón, ale aj obal tak ostanú po dlhé mesiace ako v deň, keď ste si ich zakúpili. Kryt jednoducho dodáva vášmu telefónu špecifický štýl, ozvláštni ho a odlíši od tisícok rovnakých zariadení. Navyše sa vám váš smartfón nikdy nezunuje – obal naň môžete pokojne meniť aj každý deň v závislosti na tom, ako sa vyspíte alebo čo vás cez deň čaká.

Vyberte si kryt podľa svojho štýlu

Pri výbere obalu na telefón by ste sa mali zamyslieť nad svojim životným štýlom. Aká ochrana telefónu by ho najlepšie doplnila? Ak žijete rýchlym životom, ste na cestách, veľa športujete alebo sa naplno venujete menším deťom, rozhodnutie by malo padnúť na odolnejší model. Napríklad knižkové puzdro alebo karbónový kryt. Veľkou výhodou knižkového puzdra je, že chráni zadnú, ale aj prednú stranu smartfónu vďaka výklopnému krídlu na magnetický uzáver. Jeho mechanizmus potom môžete použiť naviac aj ako praktický stojan pri sledovaní videí alebo seriálov na telefóne. Karbónový obal je potom pre mobil ako pancier. Dokáže absorbovať energiu nárazu a zmierňuje tak aj otrasy vnútorných komponentov zariadenia. Pokiaľ ale hľadáte skôr niečo kompaktnejšie, stavte na silikónové kryty. Silikónový obal je vo svojom priesvitnom prevedení jemný, ale úžasne odolný. Zároveň telefónu nepridá ani gram navyše. Hodí sa do úzkych vreciek džínsov, malých kabeliek, ale aj cestovných kufrov. Že ste skôr elegán, čo sa potrebuje svojim telefónom prezentovať? Potom stavte na kožené alebo drevené kryty. Tie na prvý pohľad pôsobia zaujímavo a zároveň elegantne. Ochránia telefón a dodajú vám štýl, ktorý potrebujete.

Výber obalu na Motorola Moto G52 je zábava

Spravte si z vyberania svojho krytu príjemný zážitok. Sadnite si k telefónu či počítaču, pokojne sa usaďte a vyberajte svojich favoritov. Môžete si spraviť okruh 10, potom 5 a nakoniec 2 najvhodnejších adeptov. A ak sa neviete rozhodnúť, objednajte si jednoducho obidva. S kvalitným krytom na telefón totiž nemôžete šliapnuť vedľa. V našej ponuke sú veľmi populárne obaly s potlačou mramoru alebo s abstraktnými motívmi doplnené o trblietavé prvky. Pokiaľ máte chuť na trochu viac farieb, zvoľte si pastelové kryty s jemným nádychom prírody alebo obrázky divokých ruží, fuksií či pivoniek. Všetky tieto obaly sú vyrobené z kvalitného silikónu, zadný kryt majú vyzdobený vybraným vzorom a ich bočné strany sú plne transparentné. Ak ale vzory nie sú vašou „šálkou kávy“, staviť môžete aj na kryty s vlastnými motívmi. Veľmi jednoducho si na nich pripravíte svoje vlastné fotografie, upravíte v našom onlie kreatívnom editore a zašlete do našej dielne na tlač. Všetko rýchlo, jednoducho a navyše veľmi originálne podľa vašich predstáv.

Kvalita a spoľahlivosť. To je Motorola Moto G52

Spoľahlivá značka Motorola vás nesklame ani pri modeli G52. hneď zo začiatku zaujme 6,6" OLED displejom s Full HD+ rozlíšením a obnovovacou frekvenciou 90Hz. K tomu osemjadrový procesor doplnený o 4GB RAM a trojica fotoaparátov s rozlíšením hlavnej šošovky 50 MPx. Samozrejmosťou je pri tomto smartfóne aj možnosť bezkontaktných platieb NFC, čítačka odtlačkov prstov či technológia Dual SIM.