+421 233056423 Po - Pia 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
Košík
je prázdny
+
+
+

Kryty, puzdrá, obaly pre mobil Motorola Moto G51 5G

FILTRE
ukázať
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
ukázať
Len dostupné
Zobraziť

 

 

Dlhšia výdrž a krásny povrch vďaka obalu na telefón

Vedeli ste, že s ochranným krytom váš telefón dosahuje až dvakrát dlhšiu životnosť, ako bez neho? Neustálym oškieraním, nárazmi a špinením sa totiž deň odo dňa poškodzuje nielen jeho vonkajší kryt, ale aj krehké vnútorné komponenty. Ochranný obal vás dokáže pred týmito vplyvmi veľmi efektívne ušetriť. Preto je vhodné napísať si ho na nákupný zoznam hneď pod nový telefón a začať ho používať ideálne v ten deň, keď z krabice vyberiete aj svoj nový mobil. Okrem toho, že sa s odolnými puzdrami na Motorola Moto G51 5G nemusíte báť poškodenia svojho zariadenia, získate k tomu všetkému ešte pridanú hodnotu – jedinečný štýl, ktorý vás oddelí od davu a dodá vášmu telefónu jemnú iskru. Stačí si len vybrať, ktorý obal bude pre vás ako stvorený.

Poznajte všetky výhody krytov na telefón

Okrem odolnej ochrany totiž kvalitný kryt prinesie do vášho života množstvo ďalších výhod. Každý obal z dielne etuo.sk sadne veľmi dobre na váš smartfón nielen svojimi rozmermi, ale aj presnými výrezmi. Neobmedzí tak nijaké funkcie telefónu, a vy môžete bez skladania obalu svoje zariadenie nabíjať, počúvať hudbu, používať dotykový senzor alebo ho ovládať pomocou bočných tlačidiel. Mobil sa v puzdre neprehrieva a aj manipulácia s ním je veľmi pohodlná. Oleofóbna vrchná vrstva obalov zabraňuje zachytávaniu mastných odtlačkov prstov, pôsobí príjemne na dotyk. Mobil sa v puzdre omnoho lepšie drží, je menej náchylný na pády aj vyšmyknutia z ruky. V prípade zašpinenia ho môžete veľmi jednoducho umyť vlhkou handričkou, vyčistiť dezinfekčným gélom alebo opláchnuť pod prúdom tečúcej vody. Farby obrázkov na obaly tlačíme bodovou technológiou, ktorá im zaistí dlhú životnosť bez oškretia, vyblednutia alebo popraskania. Čistenia obalu a starostlivosťou o neho si teda nemusíte lámať hlavu.

Ako si vybrať dokonalý obal na Motorola Moto G51 5G?

Dokonalý kryt na telefón vyzerá pre každého inak. Preto len na vás záleží, ako bude vyzerať ten váš. Rozhodujte sa podľa toho, ako vyzerá váš bežný deň a akým spôsobom namáhate svoje zariadenie. Pokiaľ ho so sebou často beriete na športové aktivity alebo pracujete v náročnejších podmienkach, ideálne sa pre vás bude hodiť puzdro, ktoré niečo vydrží. Veľmi odolné sú napríklad karbónové kryty, obaly z tvrdenej gumy alebo odolného silikónu. Skvele vedia poslúžiť aj knižkové obaly na Motorola Moto G51 5G, ktoré chránia celý povrch mobilu, vrátane displeja. To všetko vďaka výklopnému krídlu uzatvárateľnému na magnetický uzáver. Pokiaľ si chcete so sebou na malé nákupy alebo krátke vybavovania do mesta brávať len telefón, zvoľte si knižkový obal Wallet Book. Vo vnútri jeho výklopnej časti sa nachádzajú malé vrecká na drobnosti, ako sú platobná alebo akákoľvek ID karta. Že vediete skôr pohodový štýl života, pri ktorom váš mobil nie je až v takom nebezpečí pádov, nárazov a otrasov? Potom sa pre vás bude ideálne hodiť ultratenký prehľadný obal na smartfón Motorola Moto G51 5G. Vo vrecku alebo malej kabelke vám nezaberie zbytočné miesto a dá vyniknúť hlavne originálnemu dizajnu vášho zariadenia. Ak by bol pre vás trochu príliš jednoduchý, zvoliť môžete aj jeden z obalov kolekcie Ultra Slim Design, ktoré sú doplnené o jemné vzory – najčastejšie prírodné motívy v príjemných farbách.

Výkonný a spoľahlivý smartfón Motorola Moto G51 5G

Ak hľadáte cenovo dostupný Dual SIM Android s modernými funkciami a batériou s vysokou kapacitou, spoľahnite sa na Motorola Moto G51 5G. Ponúka vám IPD displej s Full HD+ rozlíšením a uhlopriečkou 6,8 palcov doplnený o obnovovaciu frekvenciu 120 Hz a integrovanú výkonnú čítačku otlačkov prstov či 13 MPx predný fotoaparát. Konštrukcii telefónu okrem príjemného dizajnu nechýba ani certifikácia IP52, s ktorou mobil zvládne aj ošplechnutie vodou. K komu si doplňte ešte 5 000 mAh batériu, čo pokojne vydrží bez potreby nabíjania aj celé dva dni a získate ideálneho spoločníka na zábavu aj prácu.