+421 233056423 Po - Pia 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
Košík
je prázdny
+
+
+

Kryty, puzdrá, obaly pre mobil Motorola Moto G50

FILTRE
ukázať
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
ukázať
Len dostupné
Zobraziť

 

 

Získajte spoľahlivý kryt na Motorola Moto G50

Nie je obal ako obal. A pri obaloch na telefón to platí hneď dvojnásobne. Aby bol totiž obal naozaj vhodnou ochranou vášho krehkého elektronického zariadenia, musí spĺňať hneď niekoľko podmienok. Mal by byť vyrobený z kvalitných materiálov, dobre padnúť vášmu Motorola Moto G50 a nesmie brániť vykonávaniu žiadnej jeho funkcie. Také sú obaly na Motorola Moto G50, ktoré nájdete na stránkach etuo.sk. Sú vyrábané z prémiových materiálov, ako sú termoplastický polyuretán, tzv. TPU, známy vďaka svojim ultra flexibilným a odolným vlastnostiam na pomedzí gumy a plastu. Ďalšími materiálmi sú mäkká a príjemná ekokoža, odolné gumy či jemné silikóny. Pre spokojnosť svojich zákazníkov spolupracujeme len s tými najlepšími a rokmi overenými dodávateľmi. Prinášame tak našim zákazníkom maximálnu spokojnosť a len tie najlepšie výrobky. Všetky kryty na Motorola Moto G50 sú vyrobené ako druhá koža telefónu – sedia na neho nielen rozmermi ale aj výrezmi na fotoaparát, senzor odtlačkov prstov či externé komponenty. Pretože 100-percentnú ochranu môžete cítiť iba vtedy, keď obal zo svojho telefónu nemusíte nikdy dávať dole. A aby bol obal na telefón naozaj dokonalý, musíte sa do neho jednoducho na prvý pohľad zamilovať. Vyberte si teda puzdro na telefón, ktoré bude presne sedieť vášmu štýlu života a módnemu vkusu.

Nepreberné množstvo obalov na Motorola Moto G50

Myslíte si, že zveličujeme, keď píšeme o neprebernom množstve obalov na smartfón Motorola Moto G50? Presvedčíme vás o tom, že nie. V našom e-shope máte totiž okrem klasických obalov možnosť vytvoriť si kryt s vlastnou fotografiou. A práve pri tejto možnosti vás nebude obmedzovať nič len vaša fantázia. Na svoj obal si môžete pripraviť svoje fotografie, obrázky obľúbeného auta, vysnívaného domu alebo milovanej osoby. Poďme sa však vrátiť ku klasickejším a pohodlnejším riešeniam, ktoré pre vás máme pripravené okamžite skladom. Ponúkame vám obaly v niekoľkých typoch ale aj kolekciách, ktoré si iste zamilujete. Pre maximálnu ochranu si zvoľte knižkové obaly chrániace nielen zadnú ale aj prednú časť telefónu. Ako štýlové riešenie nezaberajúce veľa miesta vám odporúčame plastikové alebo silikónové kryty na Motorola Moto G50, ktoré vyzerajú skvele a nezaberú príliš veľa miesta. V prípade, že vám telefón často padá na zem, vyberte si gumený bumper kryt s funkciou absorbovania energie nárazu pri pádoch na tvrdšie povrchy. Ak ste spätý s prírodou, zvoľte si drevený kryt s originálnou kresbou dreva a príjemným povrchom, ktorý mnoho našich zákazníkov obľubuje. Pre industriálnejšie typy je tu gravírovaný kryt na Motorola Moto G50, ktorý si môžete objednať s akýmikoľvek minimalistickými vzormi v metalickom odtieni podľa vášho vkusu. Že dávate prednosť nedbalej elegancii? Obaly z kolekcie Etuo Design vám ponúknu prepracované mramorové vzory, luxusné abstraktné motívy doplnené o zlaté prvky alebo pastelovými farbami hrajúce obaly, z ktorých nebudete vedieť spustiť oči.

Univerzálny smartfón Motorola Moto G50

Cenovo dostupný telefón Motorola Moto G50 piatej generácie by určite nemal uniknúť vášmu hľadáčiku ak si vyberáte dostupný telefón so slušnou výdržou a príjemným dizajnom navyše. Tento telefón ponúka IPS displej s HD+ rozlíšením, skvelou obnovovacou frekvenciou 90 Hz a uhlopriečkou 6,5 palcov doplnený o Full HD 13 MPx selfie kameru. S batériou sa už trápiť nemusíte. Motorola Moto G50 prináša model s kapacitou 5 000 mAh a možnosťou 15 W rýchleho nabíjania. K tomu získate aj vodeodpudivú ochranu konštrukcie a výkonnú čítačku odtlačkov prstov na zadnej strane telefónu. Pripraviť sa s ním môžete na trojicu fotoaparátov s rozlíšením hlavného objektívu 48 MPx, 5 MPx makro fotoaparátom na Full HD videá a tretím objektívom s 2 MPx senzorom je určený na rozostrovanie pozadia.  Samozrejmosťou je operačný systém Android 11 doplnený používateľským prostredím My UX, možnosť platieb NFC, LTE či 3,5 mm jack.