Kryty, puzdrá, obaly pre mobil Motorola Moto G42

Filtre Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Prečo by ste mali mať obal na telefón

Ste jedným z priaznivcov ochranných doplnkov na telefóny alebo stojíte skôr na opačnej strane? Nech je to akokoľvek, odolné obaly na telefón vám ušetria mnoho energie, nervov a hlavne financií. Dokážu vaše zariadenie ochrániť pred poškodením, zbytočnými škrabancami, vrypmi, preliačeniami, ale taktiež pred poškodením spôsobeným vlhkosťou, nečistotami a prachom. Obal telefónu totiž funguje ako ďalšia tlmiaca vrstva medzi vašim telefónom a podkladovým povrchom, na ktorý môže zariadenia spadnúť alebo sa oň oškrieť. Ochrana pritom účinkuje aj na vnútorné komponenty telefónu, kedy tlmí nárazy a súčiastky sa tak opotrebujú omnoho pomalšie. Puzdrá na telefóny okrem svojej ochrany navyše aj fantasticky vyzerajú. Dovolia vám odlíšiť svoj telefón od tisícok rovnakých zariadení, ktoré používajú ostatní a dovolia vám prejaviť sa podľa svojho štýlu. Na mobile veľmi dobre držia a sú vyrobené z príjemných materiálov tak, aby sa v ruke dobre držali. A hlavne sa pri úchope nešmýkali. Vyberte si model, ktorý vás na prvý pohľad zaujme a noste ho na mobile hrdo počas dlhých týždňov a mesiacov.

Knižkový vs. silikónový oba na Motorola Moto G42

Mnoho našich zákazníkov pri výbere krytu rozmýšľa, ako vlastne začať. Ideálne je hneď na začiatku si vybrať, aký typ obalu vlastne preferujete. Vybrať si môžete knižkový kryt s výklopným krídlom na magnetický uzáver alebo jednoduchý silikónový model pasujúci na zadnú stranu zariadenia. Silikónové kryty sú základnou ochranou mobilu, ktorú je potrebné doplniť ešte o tvrdené sklo na obrazovku. Aj keď ich bočné hrany o pár milimetrov presahujú úroveň displeja a chránia ho pred kontaktom s rovnými plochami, stále existuje nebezpečenstvo poškodenia ostrým predmetom. Napríklad kľúčmi v kabelke či rozsypanými mincami. Majú však obrovskú výhodu v tom, že veľmi pevne priliehajú na zadné telo telefónu a krásne ho obopnú. Práve vďaka tomu výrazne nezvýšia rozmer mobilu a môžete s nimi narábať tak, akoby bol váš mobil bez obalu. Silikónové kryty sa navyše veľmi jednoducho čistia a dezinfikujú – len za pomoci navlhčenej handričky, tečúcej vody a mydla alebo dezinfekčného prostriedku. Sú vyrobené z flexibilných materiálov, takže ani po čase nezmenia svoj tvar, nenatiahnu sa ani nenatrhnú. Navyše na telefóne vyzerajú veľmi prirodzene. Knižkové obaly prinášajú na druhú stranu komplexnú ochranu pre celý povrch telefónu, a tak k nim už nemusíte dokupovať nijakú dodatočnú ochranu. Sú veľmi spoľahlivé a môžete ich využívať ako praktický stojan pri sledovaní filmov či seriálov či ako „kabelku“ na doklad totožnosti či platobnú kartu pri menších nákupoch alebo jednoduchom vybavovaní menších záležitostí. Nech už je to akokoľvek, rozhodnite sa správne a v druhom kroku si na svoj obal vyberte dokonalý motív.

Vytvorte si vlastný dizajn. Alebo si vyberte z našej ponuky

Dokonalý dizajn je to, čo náš obal spraví neodolateľným. Vyberte si z našej ponuky viac ako 300 motívov od najjednoduchších jednofarebných krytov až po trblietavé puzdrá s akvarelovými maľbami alebo jemnými boho vzormi. Alebo si navrhnite svoj vlastný kryt s fotografiou rodiny či najbližších priateľov, aký nemá nikto iný na svete. Že si neviete vybrať? Zakúpte si hneď niekoľko modelov a striedajte ich podľa aktuálnej nálady, ročného obdobia či príležitosti, na ktorú sa práve chystáte.

Spoľahlivý partner Motorola Moto G42

Model Motorola Moto G42 spadá do strednej nižšej triedy smartfónov, kde si ale vie za svoju férovú cenovku ľahko poradiť s konkurenciou. Vo svojej výbave ponúka hlavný fotoaparát s rozlíšením až 50 MPx doplnený o 8 MPx ultraširokouhlý snímač a makro snímač v rozlíšení 2 MPx. K tomu 16 MPx selfie kamerka v prednej časti zariadenia. Veľkou výhodou telefónu je aj batéria so slušnou kapacitou 5 000 mAh a možnosťou 20W drôtového nabíjania. Okrem toho získate aj atraktívny 6,4-palcový AMOLED dipslej s 90 Hz obnovovacou frekvenciou a Full HD+ rozlíšením.