Nájdi obal pre svoje zariadenia:
   
+421 233056423 Po - Pia 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
Košík
je prázdny
+
+
+

Kryty, puzdrá, obaly pre mobil Motorola Moto G20

FILTRE
ukázať
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
ukázať
Len dostupné
Zobraziť

 

 

Doprajte svojmu telefónu špičkový obal

Kvalitný kryt na telefón by ste si v dnešnej dobe mali povinne pripísať na nákupný zoznam hneď pod nový telefón. Takéto ochranné príslušenstvo vám totiž pomôže predísť poškodeniam, výmenám alebo opravám smartfónu tak, aby ste si ho mohli užívať naplno po čo najdlhší čas. A potom ho ideálne predať v perfektnom stave. Obaly na telefón pritom nielen pôsobia ako “nárazník”, ale aj ako módny doplnok. Vybrať si môžete zo stoviek motívov, ktoré doplnia váš štýl pri zachovaní 100 % bezpečnosti.  

Prečo kryt na mobil Motorola Moto G20 potrebujete aj vy

Spoľahlivé obaly na telefón pôsobia ako štít. Vďaka nim je príslušenstvo efektívne uchránené od straty na hodnote, mechanického poškodenia alebo zastaveniu fungovania v dôsledku poškodenia vnútorných komponentov. Odolný obal sa správa na telefóne ako nárazník - tlmí nárazy a absorbuje ich tak, aby na telefóne nedochádzalo k oškieraniu, vrypom či iným známkam poškodenia. Kryty od tuo.sk presne sadnú na váš telefón Motorola Moto G20 nielen svojimi rozmermi, ale aj výrezmi na fotoaparát, slúchadlá, nabíjací port a ďalšie externé komponenty rovnako ako rešpektujú bočné tlačidlá či reproduktory. Naviac telefón pevne zachytia a nepustia ho ani v tých najnebezpečnejších situáciách. Sú odolné nielen voči nárazom, ale aj voči vlhkosti, prachu, nečistotám či mastným odtlačkom prstov. Skrátka sa s nimi môžete spoľahnúť na perfektné bezpečie nech sa s telefónom vyberiete kamkoľvek. Vďaka špecializovaným materiálom sa veľmi príjemne držia v ruke a bránia vyšmyknutiu zariadenia. Na druhej strane sa hlavne v dnešných časoch, keď ide väčšine z nás o striktné dodržiavanie hygienických zásad ľahko umývajú pod tečúcou vodou alebo dezinfikujú gélmi. Kvalitná bodová tlač, ktorú na obaly používame, vydrží aj časté otieranie, ošúchanie, pôsobenie UV žiarenia či zubu času. Obaly tak vyzerajú skvele aj roky po tom, čo ste si ich zaobstarali.        

Stovky možností, ako s krytom zažiariť

Obal na telefón Motorola Moto G20 je dnes pre mnohých používateľov absolútnou samozrejmosťou. Nejde však striktne len o bezpečnostnú zložku. Množstvo našich zákazníkov preferuje personalizovaný telefón, ktorý napovie okoliu niečo o ich vkuse alebo svetonázore pred modelom, ktorý každý bežne nakúpi v predajni. Aj preto sme sa rozhodli, že vám umožníme vytvoriť si obal na mobil podľa vlastných predstáv. S vlastnou fotografiou alebo grafikou podľa svojho výberu. Tvorba je jednoduchá a nepotrebujete mať ani skúsenosti s počítačovým upravovaním fotiek či grafickými programami. Stačí jedna dobrá fotka, chvíľka času a chuť tvoriť. Môžete si takto vytvoriť obal nielen pre seba, ale aj pre svojich najbližších, ktorí takýto osobný darček iste ocenia. Ak sa vám nechce nič vymýšľať a máte chuť na niektorý z obalov z našich kolekcií, nie je nič jednoduchšie. Rozhodnite sa vždy podľa toho, čo sa vám páči a vyhovuje aj vášmu životnému štýlu. Minimalistom odporúčame kryty zo série Ultra Slim, ktoré sú už podľa názvu naozaj tenké a pôsobia na tele telefónu ako druhá koža. Keďže sú transparentné, ochraňujú veľmi nenápadne, ale pritom účinne. Vybrať si k nim môžete aj grafiku z našej ponuky, napríklad motívy divokých lúčnych kvetov, ľudové vzory, motivačné nápisy alebo jednoducho obrázok svojej obľúbenej rannej kávy.

Pohodový telefón Motorola Moto G20 s dobrým fotoaparátom

Hľadáte telefón v strednej triede, ktorý nerobí zbytočné kompromisy a ponúka všetky každodenné funkcie na dobrej úrovni? Potom sa spoľahnite na Morola Moto G20. Tento smartfón prináša kapacitu batérie až 5 000 mAh, takže váš výkon potiahne aj dva dni bez potreby nabíjania. Môžete s ním platiť bezkontaktnou metódou pomocou NFC a pracovať v rýchlom a plynulom operačnom systéme Android 11. Veľká obrazovka s uhlopriečkou 6,5 palcov je vďaka obnovovacej frekvencii 90 Hz vhodná aj na sledovanie filmov bez obmedzení a telefónom vykúzlite taktiež dokonalé fotografie s rozlíšením hlavnej kamery 48 MPx.