CHRISTMAS SALE zľavy až do -50% | Vidieť viac »

Kryty, puzdrá, obaly pre mobil Motorola Moto G10

Obaly pre Motorola Moto G10


?

Ako skontrolujem model svojho telefónu?

Smartphony Motorola Moto G100, sú úplne iné modely.

Filtre Collapse
Model zariadenia 1002
×
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Ochrana telefónu pomocou kvalitných obalov

Ak vlastníte telefón Motorola Moto G10, iste by ste radi spravili maximum pre jeho ochranu. Často sa totiž stáva, že už prvé dni nám telefón z ruky vypadne, poškriabe sa alebo inak poškodí. No a pôvodne šťastnému majiteľovi potom ostanú oči iba pre plač a horko-sladká chuť v ústach. Dobrá správa je, že s našimi krytmi na telefón sa vám podarí ochrániť svoj telefón ľavou-zadnou. Preto by ste si ich mali objednať v ten moment, ako sa rozhodnete pre nový telefón a bez krytu ho ideálne nezačať ani používať. Stavíte tak na istotu, ušetríte si čas, financie na opravy a hlavne kopu nervov. Obaly od etuo.sk vám vždy dodávame v prvotriednej kvalite tak, aby na telefón nielen presne zapasovali, ale taktiež aby materiály, z ktorých sú vyrobené, spĺňali tie najvyššie štandardy. Ponúkame vám kryty z flexibilných TPU materiálov, jemného silikónu, ekokože, odolnej gumy a mnohých ďalších. Aby ste si jednoducho našli presne to, čo sa vám najviac páči. Vyberte si z našej ponuky podľa svojho gusta a ochráňte tak svoj telefón bez kompromisov.

Ako si vybrať ideálny kryt na Motorola Moto G10

Ak ste sa rozhodli pre obal, je veľmi dôležité vybrať si podľa vlastných preferencií a vkusu. Na svoj obal sa totiž budete pozerať viac ako 30krát za deň. A mnohí z nás ešte omnoho častejšie. Je preto veľmi dôležité, aby vám kryt prinášal úsmev na pery, dobrú náladu a aby sedel štýlu vášho života. Ak ho máte naozaj uponáhľaný a málokedy sa zastavíte, odporúčame vám gumený obal typu bumper, ktorý vydrží takmer akékoľvek zaobchádzanie. Na mobile totiž funguje ako nárazník – dokáže absorbovať energiu nárazov a zaistiť telefónu maximálne bezpečie. Ďalším vhodným riešením je knižkové puzdro. To nechráni len prednú časť telefónu ale aj jeho displej. To znamená že čokoľvek s telefónom robíte a kamkoľvek ho položíte, vždy bude ochránený vďaka výklopnému krytu na magnetický uzáver. Mobil len tak nepustí ani pri extrémnejších situáciách. Navyše sa dá používať aj ako praktický stojan na sledovanie filmov, seriálov alebo obľúbených streamov. Pokiaľ však túžite po obale, ktorý nepridá telefónu zbytočné centimetre aby ste ho mohli nosiť aj vo vrecku obtiahnutých nohavíc, stavte na silikónový obal. K telefón je jemný a zároveň pôsobí veľmi elegantne. No a ak chcete nechať vyniknúť skôr dizajn svojho telefónu, odporúčame vám transparentné puzdro. To vytvorí na vašom mobile takmer neviditeľnú ochrannú vrstvu, ktorá dá vyniknúť skôr telefónu než čomukoľvek inému. Ak ste si vybrali typ krytu, teraz je na čase zamerať sa na grafiku, farebnosť a celkový štýl obalu. Veľkým hitom sú medzi našimi zákazníkmi kryty z kolekcie Etuo Design. Prinášame vám ich v trendy vzoroch mramoru doplnené o abstraktné motívy, pásy drahých kovov či motivačné nápisy. Nájdete medzi nimi však aj motívy divokých poľných kvetov či krásnych zvieracích vzorov. Vybrať si môžete aj fotografické vzory, kreslené postavičky alebo jednofarebné obaly. A pokiaľ chcete puzdro na každú príležitosť, na mieste bude kožený obal v elegantnej farbe.

Nechajte sa zlákať telefónom Motorola Moto G10

Čo vás čaká s telefónom Motorola Moto G10? Jednoznačne silný výkon a dobrá výdrž batérie! O hladký chod bez nadmerného zahrievania sa postará osemjadrový procesor Qualcomm Snapdragon 460 s frekvenciou 1,8 GHz v kombinácii so 4 GB RAM a operačným systémom Android 10.0. Svoje dáta si môžete ukladať do priestoru 64 GB internej pamäte, ktorú je možné rozšíriť pomocou pamäťovej Micro SD karty. Veľmi veľkým plusom tohto modelu je aj batéria s kapacitou 5 000 mAh. Tá podrží váš výkon pokojne aj v priebehu niekoľkých dní práce na vašom smartfóne. Samozrejmosťou tohto modelu je aj výkonná čítačka odtlačkov prstov, podpora Dual SIM, 4G/LTE, WiFi, Bluetooth 5.0, možnosť platbou pomocou mobilného telefónu s technológiou NFC či GPS navigácia.