+421 233056423 Po - Pia 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
Košík
je prázdny
+
+
+

Kryty, puzdrá, obaly pre mobil Motorola Moto G Pro

Obaly pre Motorola Moto G Pro


?

Ako skontrolujem model svojho telefónu?

FILTRE
ukázať
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
ukázať
Len dostupné
Zobraziť

 

 

Štýlové obaly na Motorola Moto G Pro 

  Mramorové vzory, imitácie prírodných materiálov, prvky zlata a drahých kovov, minimalistické motívy a jemné pastelové farby. Presne to sú aktuálne trendy v krytoch na telefóny Morola Moto G Pro tejto sezóny. Aký obal si vyberiete vy? Pôjdete s módou alebo stavíte na inú kartu? Medzi našimi zákazníkmi sú veľmi obľúbené silikónové obaly, ktoré sú tenké, jemné, ale zato veľmi trvácne. Vyrobené sú z TPU materiálu odolného voči vlhkosti, nečistotám ale aj nárazom a ďalšiemu mechanickému poškodeniu. Ak však nechcete svojmu telefónu „len chrániť chrbát“, stavte na knižkové obaly, ktorými zabezpečíte proti poškodeniu aj prednú časť telefónu. Naviac ich môžete pohodlne používať aj ako stojan na telefón. Novinkou na trhu sú aj drevené kryty s unikátnym vzorom dreva a drevenými motívmi, na obľúbenosti získavajú tiež gravírované obaly s modernými vzormi. Ak však chcete pôsobiť veľmi decentne, zvoľte transparentný kryt alebo jednofarebné puzdro, ktorým nikdy nič nepokazíte.     

Veľký výber a kvalita na prvom mieste

To je základom našej teórie v etuo.sk. Naše obaly sú skutočne kvalitné, vyrábané z odolných a trvácnych materiálov, ktoré vám vydržia na telefóne celé roky. V prípade zašpinenia sa dajú jednoducho vyčistiť vlhkou handričkou, na telefóne vyzerajú skvele a sú príjemné na dotyk.      

Precízna Motorola Moto G Pro 

Ak hľadáte perfektný telefón vhodný na prácu aj zábavu, máte iste svojho favorita. Smartfón Motorola Moto G Pro pracuje so skvelým 48 MP fotoaparátom obsahujúcim macro vision, ultra širokú šošovku a taktiež funkciu laserového autofocusu, ktoré pri spolupráci dokážu vytvoriť naozaj strhujúce zábery. Veľmi dôležitým prvkom je aj zabudované inteligentné pero, ktoré môžete používať pri práci alebo svojich obľúbených kreatívnych činnostiach. A ak ste milovníkmi skvelého zvuku, určite neodoláte ani stereo reproduktorom od Dolby®, ktoré vám dodajú krištáľovo čistý a skutočne silný zvukový zážitok.     Knižkové kryty vám poslúžia nielen ako ochrana, ale taktiež ako stojan na telefón pri sledovaní filmov a videí.