Nájdi obal pre svoje zariadenia:
   
+421 233056423 Po - Pia 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
Košík
je prázdny
+
+
+

Kryty, puzdrá, obaly pre mobil Motorola Moto G Power

Obaly pre Motorola Moto G Power


?

Ako skontrolujem model svojho telefónu?

FILTRE
ukázať
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
ukázať
Len dostupné
Zobraziť

 

 

Vyberte si z viac ako 300 krytov na mobil

Hľadáte spoľahlivú ochranu pre svoj krehký telefón, ale doposiaľ ste nenašli nič, čo by vám „padlo do oka“? U nás si určite vyberiete. Ponúkame vám totiž na výber z viac, ako 300 kvalitných obalov, z ktorých je každý na tejto stránke presne určený pre vašu Motorolu Moto G Power. Obaly sú kľúčové hlavne pri ochrane zadnej strany telefónu, ale dôležitá je aj ochrana jeho bokov. Všetky naše obaly naviac o niekoľko milimetrov presahujú bočnú hranu, takže dokážu ochrániť aj displej telefónu. V tom vám však omnoho lepšie pomôžu naše tvrdené sklá a ochranné fólie.

Knižkový, silikónový alebo plastikový obal?

Teraz už ostáva len na vás, aký typ krytu na telefón si vyberiete. Mnoho našich zákazníkov si zvolí práve silikónový obal na telefón Motorola Moto G Power, pretože je vyrobený z kvalitného TPU materiálu, na mobile skvele sedí a dostupný je v mnohých štýlových prevedeniach. Knižkové obaly na druhú stranu chránia telefón nielen zo zadnej a bočných ale aj z prednej strany. To je veľký výhoda, keď vám smartfón nečakane spadne na zem z vyššej výšky. Zvoliť si však môžete aj veľmi moderné drevené puzdrá, každé so svojou originálnou štruktúrou, či najnovší hit tejto sezóny – gravírovaný obal na telefón.

Motorola Moto G Power ako stvorená pre vás

Telefón Motorola Moto G Power vás, rovnako ako jej predchodca model G7, uchváti hlavne obrovskou výdržou batérie, ktorá pokojne potiahne vaše zariadenie celé tri dni, a skvelou cenou priaznivou aj pre používateľov, ktorí sa snažia na telefóne trochu ušetriť. S týmto smartfónom zažijete naviac aj dobrú kvalitu zvuku a hovoru a žiadnemu oku neujde ani jeho atraktívny, hrubší a robustnejší dizajn. Zadný plastový obal má nevýhodu v tom, že na ňom vidieť odtlačky prstov. Pokiaľ si však k tejto Motorole zakúpite aj kvalitný ochranný obal, nemáte sa čoho báť.