+421 233056423 Po - Pia 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
Košík
je prázdny
+
+
+

Kryty, puzdrá, obaly pre mobil Motorola Moto G 5G Plus

Obaly pre Motorola Moto G 5G Plus


?

Ako skontrolujem model svojho telefónu?

FILTRE
ukázať
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
ukázať
Len dostupné
Zobraziť

 

 

Originálne kryty na Motorola Moto G 5G Plus

Napadlo vás už niekedy, čo všetko sa môže stať vášmu telefónu počas bežného používania? Nie je výnimkou, že telefóny padajú na zem, oškierajú sa o kľúče, rozbijú pri nešťastnom vypadnutí z ruky alebo sa na nich vytvoria ryhy a ani neviete, kde ste k nim prišli. Zabráňte tomu používaním ochranných puzdier na telefón Motorola Moto G 5G Plus. Obaly z nášho obchodu majú tú najvyššiu kvalitu, presne sadnú na vašu Motorolu každým výrezom – na fotoaparát či nabíjací slot. Naviac tesne obopnú aj jej bočné hrany, a preto je v nich telefón v maximálnom bezpečí. Úzke silikónové kryty nechajú naviac vyniknúť dizajn aj farbu vášho mobilu, gumené zas pohlcujú energie nárazov. Tak ktorý si vyberiete vy?

Obal na každú príležitosť – to je etuo.sk

Aj keď jeden obal stačí na ochranu telefónu, nemusí sa hodiť na každú príležitosť a každý deň. Práve preto ušetrite za poštovné a objednajte si naraz hneď niekoľko obalov, ktoré sa vám budú páčiť. Silikónový obal s kvetinovým vzorom tak môžete použiť na večeru s priateľmi, koženkové knižkové puzdro na obchodné stretnutie a pastelový s pozitívnymi citátmi si vezmete na rodinnú dovolenku k moru. A ak sa vám budú páčiť, venujte jeden aj svojej mame, synovi či kamarátke. Takýto originálny a zároveň trendy darček budú určite s radosťou používať každým dňom.

Rýchla a výkonná Motorola Moto G 5G Plus

Nasadnite na novú vlnu Motorola G 5G Plus a uverte rýchlosti, kvalite a plynulosti, s akou váš telefón bude fungovať. S 5G pripojením si môžete do telefónu stiahnuť obľúbený film za pár minút, hrať online hry bez akéhokoľvek spomalenia a telefonovať s blízkymi cez video akoby ste boli vedľa seba. So štvoritým fotoaparátom s rozlíšením hlavnej šošovky 48 MPx, hĺbkovým senzorom či ultraširokým objektívom spravíte naviac dokonalé fotografie, ktorých kvalitu si zamilujete.