Nájdi obal pre svoje zariadenia:
   
+421 233056423 Po - Pia 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
Košík
je prázdny
+
+
+

Kryty, puzdrá, obaly pre mobil Motorola Moto G 5G

Obaly pre Motorola Moto G 5G


?

Ako skontrolujem model svojho telefónu?

FILTRE
ukázať
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
ukázať
Len dostupné
Zobraziť

 

 

Príjemné a zároveň pevné obaly na Motorola Moto G 5G

V dnešnej rýchlej dobe, keď si telefóny nemusíme brať len do postele ale aj na športy, do prírody, na cesty či dokonca na toaletu je takmer nemysliteľné, aby sme ich nechránili kvalitnými obalmi. Vďaka nim sa totiž dá veľmi efektívne a bez väčších problémov predísť mechanickému poškodeniu, nárazom, zničením vlhkosťou, špinou či dokonca zamrznutím. Každý obal v našom elektronickom obchode pre vás vyberáme s maximálnou starostlivosťou od tých najlepších dodávateľov. Staráme sa hlavne o to, aby boli odolné, sedeli na váš smartfón Motorola Moto G 5G na milimeter presne ale aj o to, aby niesli nadčasový štýl a boli ľahké ako pierka.

Vyberte si štýl, ktorý vás baví

Aké typy obalov sa vám páčia najviac? Overenou klasikou sa u nás stali silikónové kryty, ktoré na telefóne pôsobia veľmi elegantne, dodávajú iskru a zároveň sú synonymom kvality a bezpečia vďaka svojmu prepracovanému dizajnu. Knižkové obaly síce pôsobia oproti tým silikónovým o čosi mohutnejšie, ale spôsobuje to hlavne niekoľko bezpečnostných vrstiev, ktoré váš mobil prvotriedne ochránia takmer pred akýmkoľvek poškodením. Prvá, ktorá silne prichytí váš telefón, je celkom transparentná a silikónová. Dokáže silne uchytiť váš telefón na mieste tak, aby bol fixovaný pri prípade pádu alebo iného poškodenia. Vonkajšia vrstva je veľmi jemná k telefónu, ale zároveň odolná voči vonkajším vplyvom. Uzatvára sa spoľahlivým magnetom, ktorý pri páde len tak nepovolí, a tak máte istotu ochrany nech sa deje čokoľvek.

Motorola Moto G 5G ako správny telefón pre každého

Hľadáte telefón s 5G pripojením za čo najnižšiu cenu? Gratulujeme, práve ste ho našli! Smartfón Motoroloa Moto G 5G je totiž tým najlacnejším zariadením na trhu podporujúcim 5G pripojenie. Navyše je vybavená aj silnou batériou s rýchlym nabíjaním, nechýba jej NFC na bezkontaktné platby ani fotoaparáty s technológiou Quad Pixel pre čo najkvalitnejšie obrázky. Iste si vás získa aj 6,7-palcový Full HD+ displej či funkcia Dual SIM.