Nájdi obal pre svoje zariadenia:
   
+421 233056423 Po - Pia 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
Košík
je prázdny
+
+
+

Kryty, puzdrá, obaly pre mobil Motorola Moto E7i Power

FILTRE
ukázať
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
ukázať
Len dostupné
Zobraziť

 

 

Obaly na smartfón Motorola E7i Power

Vyberte si z našej ponuky viac ako 200 krytov ten najvhodnejší pre svoj smartfón Motorola E7i Power. Kvalitné obaly z etuo.sk vám prinesú pohodu pri používaní telefónu, pretože sa nikdy nebudete musieť báť o to, že vám zariadenie spadne, poškodí sa alebo dokonca úplne zničí.

Kryt ako spoľahlivý ochranca telefónu

Kryty od etuo.sk budú váš telefón ochraňovať po celú dobu ich nosenia. Veľmi spoľahlivo priľnú na povrch mobilu a už ho nepustia – ani pri nárazoch, pádoch, v prašných podmienkach či za dažďa. Telefón tak udržujú v bezpečí pred znečistením, zmoknutím alebo premočením, preliačeniami, rozbitím či nepeknými škrabancami a vrypmi. Povrch mobilu však nie je to jediné, čo kvalitné obaly ochraňujú. Mnohé z nich totiž dokážu absorbovať energiu nárazov tak, že sa nepoškodzujú ani krehké vnútorné komponenty zariadenia. Týmto spôsobom váš telefón vydrží dlhšie a predlžuje sa jeho životnosť v porovnaní so situáciou, keď na mobile obal nenosíte. Veľkou výhodou je ochrana nielen tela mobilu, ale aj samotnej obrazovky. To platí pri knižkových obaloch, ale aj pri silikónových krytoch. Na prvý pohľad to nie je až také zreteľné, ale bočné zosilnené hrany vystupujú o pár milimetrov nad obrazovku, ktorú tak chránia od kontaktu s rovnými povrchmi. Položenia na stôl či dokonca pády na chodník alebo cestu už nebudú pre váš telefón predstavovať problém. Každý obal na Motorola E7i Power perfektne sedí na zariadení nielen svojimi rozmermi, ale aj výrezmi na externé komponenty, bočné tlačidlá, senzor odtlačkov prstov či fotoaparát. S telefónom je tak práca absolútne neobmedzená, presne tak, ako by ste na ňom obal ani nemali.

Vyberte si puzdro na mobil podľa svojho štýlu

Výber obalu na telefón je veľmi dôležitý. Nejde totiž iba o to, akú farbu si vyberiete, ale hlavne o typ a „strih“ puzdra. Knižkové obaly viac vyhovujú používateľom, ktorí uprednostňujú maximálne bezpečie zo všetkých strán telefónu a zároveň majú radi elegantné pôsobenie svojho obalu. Knižkové modely sú totiž z vrchnej strany potiahnuté kvalitnou ekokožou pôsobiacou jednoducho a zároveň moderne. Dajú sa navyše použiť aj ako praktický stojan na telefón pri sledovaní filmov či videí na YouTube alebo pri dlhších konferenčných hovoroch. Ak preferujete celkom klasický štýl, zvoľte si jednofarebné prevedenie. V opačnom prípade vám odporúčame siahnuť po puzdrách z kolekcie Fantastic Case, kde nájdete pestrofarebné motívy, minimalistické vzory, motivačné nápisy alebo svoje obľúbené kreslené postavičky. Pokiaľ sa vám páčia kompaktnejšie riešenia, stavte naopak na silikónový kryt. Ten nezaberie ani o centimeter miesta naviac a pohodlne sa zmestí aj do tých najobtiahnutejších džínsov alebo najmenšej spoločenskej kabelky. V transparentnom prevedení kolekcie Ultra Slim nechá veľmi pekne vyniknúť dizajn vášho telefónu Motorola E7i Power a pokiaľ vám nevadia farby, stavte na sériu Ultra Slim Design. Tam nájdete aj príjemné obrázky lúčnych kvetov, stromov či ďalších prepracovaných vzorov. Skvelú ochranu poskytujú aj karbónové puzdrá, gumené „bumper“ kryty pohlcujúce nárazy a externé poškodenia či vyklápacie flipové obaly v tmavších čiernych odtieňoch.

Nenechajte si ujsť výkonný mobil Motorola Moto E7i Power

Smartfón Motorola Moto E7i Power bol stvorený pre každodenné potešenie bežných používateľov mobilných telefónov, ktorí zároveň hľadajú prepracované funkcie a príjemný dizajn. Prednú časť smartfónu tvorí obrazovka s uhlopriečkou 6,5 palcov a rozlíšením 1600 x 720 pixelov. Malý priestrel pre 5 MPx selfie fotoaparát je umiestnený uprostred jeho hornej hrany, zatiaľ čo dva ďalšie fotoaparáty nájdete v zadnom paneli. Hlavná kamera má rozlíšenie 13 MPx, 2 MPx senzor slúži na makro snímky. Okrem čistého operačného programu Android 10, ktorý vás prevedie používaní telefónu bez najmenších zaváhaní, je veľkou výhodou aj trvácna batéria telefónu. Dosahuje až kapacitu 5 000 mAh, takže s ňou môžete nepretržite 14 hodín sledovať filmy alebo 76 hodín streamovať hudbu.