CHRISTMAS SALE zľavy až do -50% | Vidieť viac »

Kryty, puzdrá, obaly pre mobil Motorola Moto E7 Power

Obaly pre Motorola Moto E7 Power


?

Ako skontrolujem model svojho telefónu?

Smartphony Motorola Moto E7, Motorola Moto E7 Plus, Motorola Moto E7i Power, sú úplne iné modely-

Filtre Collapse
Model zariadenia 1001
×
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Kvalita obalov na Motorola Moto E7 Power je prvoradá

Máte aj vy zlú skúsenosť s poškodením či s nenávratným zničením telefónu pri jeho nedostatočnej ochrane? To dobre poznáme! Práve preto sme sa rozhodli našim zákazníkom poskytovať špičkovú ochranu pre ich telefóny v podobe krásnych obalov a krytov. Doprajte svojmu telefónu Motorola Moto E7 Power novu tvár. Takú, ktorá presne doladí váš štýl, ale zároveň zariadenie ochráni pred oškretím, pádmi, nečistotami a ďalšími poškodeniami. Zabezpečte mu elegantný a odolný obal presne podľa vašich predstáv a zabudnite na neustále poškodený a zničený mobil. Obaly z e-shopu etuo.sk sú preverené tisíckami používateľov a rokmi spokojnosti našich zákazníkov. Sú vyrábané z kvalitných materiálov, ako sú TPU, silikón, kvalitné a trvácne plasty, ekokoža, prepracovaný polyester a ďalších. Na milimeter sadnú na váš telefón vrátane všetkých výrezov pre tlačidlá aj iné externé komponenty. Navyše k vášmu mobilu neprepustia vlhkosť, prach, nečistoty ani následky externých poškodení. Môžete sa tak spoľahnúť, že vaše zariadenie bude neustále v bezpečí. A o to nám predsa všetkým ide. Teraz už je len na vás, aký obal si vyberiete.

Vyberte si kryt na Motorola Moto E7 Power zo stoviek možností

Chceli by ste kryt, ktorý ulahodí vášmu oku a zároveň sa nekompromisne drží najnovších trendov? Potom zvoľte plastikový obal na Motorolo Moto E7 Power z kolekcie Etuo Design Case. Dnes sa totiž na telefónoch nosia jemné pastelové farby, príjemné odtiene šedej, béžovej či atramentovej spojené do abstraktných vzorov doplnené o motivačné nápisy alebo elementy drahých kovov. A presne takéto obaly nájdete v našej novej unikátnej kolekcii. Že ste si predstavovali skôr klasickejšie a nadčasovejšie riešenie? Potom tu pre vás máme obaly z radu Soft Case, Tieto jednofarebné kryty sa prispôsobia akejkoľvek udalosti, na ktorú sa práve chystáte a poskytnú vám dobrý pocit a komfort pri držaní telefónu. Pre minimalistov bude najlepším riešením transparentný kryt na telefón Motorola Moto E7 Power. Necháva totiž 100 % vyniknúť dizajn vášho mobilu ale zároveň je odolný voči vonkajším vplyvom. Naozajstné pohodlie vám však poskytne knižkový kryt. Nech už si zvolíte akýkoľvek motív a farbu, s knižkovým obalom neochránite len zadnú časť svojho telefónu ale aj displej a bočné komponenty. Obal sa uzatvára na magnet, takže nie je možné, aby sa vám otvoril pri náraze či neopatrnom zachádzaní. No a ak si chcete vychutnať na telefóne svoj obľúbený seriál či online videá, môžete ho použiť ako praktický stojan a položiť ho na stôl či inú rovnú podložku. Že si neviete spomedzi možností vybrať? To sa občas stane každému. Nezúfajte a vyberte si hneď niekoľko modelov, ktoré budete môcť na telefóne striedať podľa svojej aktuálnej nálady a príležitosti. Obal na telefón je taktiež skvelým, praktickým a nenáročným darčekom pre vašich rodinných príslušníkov a priateľov. Ešte pôsobivejšie bude, pokiaľ im venujete obal, ktorý pre nich sami vyrobíte. Ako? Veľmi jednoducho: v našom online editore, kam môžete pridávať svoje fotografie a motívy podľa vlastnej fantázie.

Energia a sila v jednom: Motorola Moto E7 Power

Telefón Motorola Moto E7 Power vám toho dokáže ponúknuť skutočne mnoho. Napríklad dlhú výdrž batérie, veľký displej aj všetku podstatnú výbavu. Tento sympatický smartfón sa vám predstavuje na prvý pohľad veľmi atraktívnou 6,5-palcovou HD+ obrazovkou, vďaka ktorej budú vaše obrázky, videá aj hry viditeľné vo veľmi peknom rozlíšení. Veľkou výhodou tohto smartfónu je batéria s kapacitou 5 000 mAh. Tá vám pokojne vydrží aj 2 až 3 dni bez potreby nabíjania a aj pod väčšou záťažou. Motorlo Moto E7 Power sa rada pochváli aj vychytávkami, ako sú bezpečnostná čítačka odtlačku prstov, funkcia rýchleho nabíjania alebo napríklad duálny fotoaparát. Preto ak hľadáte spoľahlivého spoločníka na každý deň, ktorý naviac vyzerá naozaj „k svetu“, rozhodne si tento model nenechajte ujsť!