+421 233056423 Po - Pia 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
Košík
je prázdny
+
+
+

Kryty, puzdrá, obaly pre mobil Motorola Moto E7 Plus

Obaly pre Motorola Moto E7 Plus


?

Ako skontrolujem model svojho telefónu?

Smartphony Motorola Moto E7, Motorola Moto E7 Power, sú úplne iné modely.

FILTRE
ukázať
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
ukázať
Len dostupné
Zobraziť

 

 

Skvelé obaly na Motorola Moto E7 Plus

Hľadáte bezpečnú ochranu pre svoj telefón? V našom elektronickom obchode etuo.sk nájdete veľké množstvo obalov na váš telefón Motorola Moto E7 Plus. Nie vždy je však ľahké vybrať si ten pravý. Pri rozhodovaní sa sústreďte hlavne na to, čo od obalu požadujete. Spoliehate sa radi na 100 % ochranu? Potom si vyberte jeden z knižkových obalov, ktoré sú vďaka svojim výklopným krídlam vhodné taktiež ako stojan na telefón pri sledovaní videí alebo filmov. Ak však máte radi originalitu, siahnite po kolekcií Fantastic Case, v ktorej nájdete tisíce vzorov, farieb a kombinácií ladiacich k vášmu osobitému štýlu. Chcete naopak nechať vyniknúť dizajn vášho telefónu? Potom siahnite po ultratenkých transparentných obaloch. Tie nepridajú mobilu zbytočné gramy ani centimetre naviac. Veľmi modernou záležitosťou sú aktuálne aj drevené obaly vhodné hlavne pre milovníkov prírody a udržateľnosti alebo gravírované kryty s minimalistickým štýlom.

Ochrana pre telefón Motorola Moto E7 Plus

Telefóny Motorola Moto E7 Plus ešte nikdy neboli v bezpečí tak, ako práve s obalmi od etuo.sk. Všetky ich pre vás vyberáme len od dôveryhodných, odskúšaných dodávateľov, ktorí spĺňajú štandardy najvyššej kvality. Kryty sú vyrábané z kvalitných TPU materiálov rovnako ako z tých najlepších silikónov či imitácii kože.

Spoľahlivý mobil Motorola Moto E7 Plus

Séria Moto E je známa nielen svojimi výkonnými batériami ale taktiež nízkymi cenami. Inak tomu nie je ani u modelu E7 Plus. Získate s ním totiž batériu s kapacitou až 5 000 mAh, vodeodpudivú konštrukciu a 48 MPx fotoaparát. To všetko doplnené krásnym a moderným dizajnom s malým výrezom pre 8 MPx selfie kamerku, ktorý si skrátka zamilujete. Telefón vám naviac ponúka aj možnosť používania známych Moto gest, ako napríklad Rýchly prístup k baterke, Snímka obrazovky tromi prstami či Editor snímok obrazovky a ďalšie. Vyskúšajte ho aj vy.