+421 233056423 Po - Pia 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
Košík
je prázdny
+
+
+

Kryty, puzdrá, obaly pre mobil Motorola Moto E6s

FILTRE
ukázať
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
ukázať
Len dostupné
Zobraziť

 

 

Aký kryt si zaslúži vaša Motorola Moto E6s? 

Nosenie štýlového krytu na telefón je dnes už dá sa povedať samozrejmosťou. Každý z nás si chce zachovať svoj mobil v čo najlepšej kondícii nech už je to pre lepší pocit alebo kvôli zámeru neskôr ho predať. Ak ste prišli na tieto stránky, pravdepodobne máte v úmysle to isté – a my sa tomu tešíme! Nič totiž nedokáže tak efektívne ochrániť váš telefón ako práve kvalitný obal. A ak sa vám naviac ešte aj páči a prináša vám každý deň úsmev na tvári, máte vyhraté! Mnohí naši zákazníci práve preto milujú silikónové obaly na mobil. Sú tenké, vyrobené z odolného TPU materiálu a vydržia takmer akékoľvek zachádzanie. Novinkou sú naopak drevené kryty s unikátnym vzorom dreva, ktorý vás zaujme na prvý pohľad. V našej ponuke nájdete aj gravírované puzdrá na motívy drahých kovov a minimalistických vzorov. Pokiaľ však milujete bezpečnú klasiku, spoľahnite sa na všestranné knižkové kryty.    

Doprajte si štýl aj kvalitu

Štýl obalu na telefón je dôležitý, ale zabúdať netreba ani na kvalitu. Každý kryt na Motorola Moto E6s by mal mať výrezy nielen na nabíjačku a fotoaparát, ale taktiež na senzor odtlačkov prstov či slúchadlá a mal by byť vyrobený z prvotriednych materiálov. Presne tak, ako to spĺňajú všetky naše kryty.     

Zábava s telefónom Motorola E6s

Smartfón Motorola Moto E6s vám prináša zábavu, ktorú ste pri ostatných telefónoch hľadali – možnosť tvorby ostrých fotiek, vytvárania cool playlistov alebo sledovania TV seriálov podľa vlastného výberu. To všetko so skvelým 4 GB + 64 GB úložného prietsoru, kam sa vám zmestí obrovské množstvo fotografií, videí a súborov, ktoré naozaj potrebujete. Výhodou telefónu je aj ostrý 6,1-palcový Max Vision HD+ displej, funkcia rozpoznávania tváre pre odomknutie obrazovky, 3 000 mAh výkonná batéria alebo funkcia Dual SIM ideálna hlavne pre používateľov, ktorí využívajú firemné telefóny.