+421 233056423 Po - Pia 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
Košík
je prázdny
+
+
+

Kryty, puzdrá, obaly pre mobil Motorola Moto E6 Plus

Obaly pre Motorola Moto E6 Plus


?

Ako skontrolujem model svojho telefónu?

Smartphony Motorola Moto E6, Motorola Moto E6 Play, sú úplne iné modely.

FILTRE
ukázať
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
ukázať
Len dostupné
Zobraziť

 

 

Ochrana telefónu s kvalitným obalom všade, kam sa pohnete

Asi všetci poznáme ten pocit, keď si z krabice vybalíme nový telefón – je krásne hladký, nepoškodený a pôsobí skvelým estetickým dojmom. Ale už po pár dňoch neopatrného používania sa môžu objaviť prvé nedokonalosti v podobe malých škrabancov či vlásočnicových prasklín. Tieto následky sú väčšinou chybou nešťastných náhod, ale aj tak nás mrzia a hlavne uberajú nášmu smartfónu na hodnote. Postarajte sa o to, aby ste vedeli takýmto poškodeniam predchádzať. Dokážete to vďaka našim odolným obalom na telefóny z prémiových materiálov a naviac v mnohých dostupných motívoch, ktoré vás zaujmú. Vyberte si podľa svojho vkusu a tak, aby bol s nimi váš mobil maximálne chránený počas používania aj mimo neho.

Ako si vybrať ten správny kryt na smartfón?

Ak si chcete svoju výnimočnú Motorolu Moto E6 Plus vychutnať do detailov, odporúčame vám zadovážiť si transparentný silikónový kryt, ktorý jej dá vyniknúť v celom jej spektre. Priesvitnú a elegantne vyzerajúcu ochranu jej zabezpečíte za pomoci puzdra z kvalitného TPU materiálu. Silikónové kryty telefón krásne obopnú, dodajú mu lesk a sú schopné pohlcovať aj jemnejšie nárazy. Mobilu nepridávajú na rozmeroch a sú príjemné na dotyk. Pre funkčnú ochranu používajú naši zákazníci aj plastikové puzdrá s precízne vyrezanými otvormi a designovým spracovaním.

Motorola, ktorá vás bude naozaj baviť

Doprali ste si telefón Motorola Moto E6 Plus? Je to výborná voľba. Teraz by ste sa mali postarať o to, aby vám tento smartfón vydržal čo možno najdlhšie v čo možno v najlepšom stave. Nemusíte pritom celý deň stráviť tým, že ho budete čistiť a ochraňovať pred pádmi či odreniami. Tie pri každodennom používaní prídu. Dôležité je, aby ste sa vedeli postarať o to, že keď sa niečo stane, bude váš telefón chránený pred poškodením. Dokážete to pomocou obalov na telefón, ktoré sú nielen funkčné, ale naviac naozaj štýlové.