+421 233056423 Po - Pia 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
Košík
je prázdny
+
+
+

Kryty, puzdrá, obaly pre mobil Motorola Moto E6 Play

Obaly pre Motorola Moto E6 Play

Smartphone Moto E6 Plus, Moto E6s a Moto E6 je úplne iný model telefónu.

FILTRE
ukázať
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
ukázať
Len dostupné
Zobraziť
Premium
 
Obal na mobil Wood Case - americký orech>

Obal na mobil Wood Case - americký orech

17,10 €
/ skladom
Premium
 
Obal na mobil Graver Case - strieborný>

Obal na mobil Graver Case - strieborný

17,10 €
/ skladom

 

 

Zaujmite novým puzdrom na smartfón Motorola Moto E6 Play

Ak chcete mať pekný a kvalitný telefón, jeho kúpou sa to rozhodne nekončí. Nech by ste sa totiž snažili najlepšie, ako viete, bez účinnej ochrany by ste na ňom čoskoro spozorovali prvé škrabance a praskliny. Neplaťte zbytočne za opravy a výmenu rozbitého skla, ani sa netrápte nad oškretou farbou. Radšej zainvestujte do vhodného obalu a vaša starostlivosť sa vám mnohonásobne vráti. Na výber máte elegantné knižkové obaly alebo flipové obaly s okienkom, dekoratívne drevené kryty alebo moderné silikónové puzdrá s rôznymi motívmi. Svoje čaro majú tiež obaly, na ktorých upúta plastický vzor alebo zaujímavý motív.

Odolné obaly s pútavým dizajnom

Ak patríte medzi minimalistov, ktorí radi nechávajú vyniknúť pôvodnú podobu svojho smartfónu a netúžia prekryť ho prostredníctvom obalu, určite budete uvažovať nad transparentnými a bezfarebnými puzdrami. Tie totiž poskytnú mobilnému telefónu potrebnú ochranu bez toho, aby pritom potlačili jeho pôvodný dizajn, ktorý preň navrhli výrobcovia. Efektnú oceánsku modrú alebo konzervatívnu čiernu, v akej sa smartphone vyrába, môžete zvýrazniť pomocou jednoduchých silikónových obalov alebo mu môžete dodať iskru vďaka drobným dekoratívnym prvkom. Nemusíte sa pritom ani nechať obmedzovať pri manipulácii s mobilom. Presne vykrojené výrezy originálnych obalov určených na model Motorola Moto E6 Play budú dokonale kopírovať všetky ovládacie a funkčné prvky.

Osvedčená Motorola vyniká štýlovým vyhotovením

Americká nadnárodná spoločnosť Motorola so sídlom v štáte Illinois, založená v roku 1928 sa sústreďuje na produkciu vstavaných systémov, mikroprocesorov, vysielačiek a mobilných telefónov. Medzi jej ďalšie prírastky do série Moto E6 patrí aj model Motorola Moto E6 Play určený tým, ktorý si potrpia najmä na dizajn a cenu telefónu. Medzi kľúčové špecifikácie tohto pomerne ľahkého a kompaktného telefónu patrí štvorjadrový procesor MediaTek MT6739, 2 GB operačná pamäť RAM a 5,5-palcový IPS displej s pomerom strán 18:9 a HD+ rozlíšením 720 x 1440 bodov. Vzadu nechýba čítačka odtlačkov a fotoaparát s 13 Mpx rozlíšením, clonovým číslom f/2.2 a nahrávaním Full HD videí.