+421 233056423 Po - Pia 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
Košík
je prázdny
+
+
+

Kryty, puzdrá, obaly pre mobil Motorola Moto E6

Obaly pre Motorola Moto E6


?

Ako skontrolujem model svojho telefónu?

Smartphony Motorola Moto E6 Play, Motorola Moto E6 Plus, sú úplne iné modely.

FILTRE
ukázať
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
ukázať
Len dostupné
Zobraziť

 

 

Ochrana telefónu je na prvom mieste

Obal na telefón je z funkčného hľadiska už samozrejmosť – keďže svoje mobily v dnešných dňoch nosíme neustále pri sebe, v rukách, vo vreckách, v kabelkách či taškách a vyťahujeme ich takmer neustále, mali by sme sa poistiť pre prípad, že nám telefón spadne, poškodí sa ostrým predmetom či vlhkosťou. Naviac dnes už kryt na telefón neslúži len ako bezpečnostné „must have“, ale taktiež akýsi doplnok našej osobnosti a nášho jedinečného štýlu.

Vyberte si štýlový obal na telefón z našej ponuky

Podľa obalu na telefón totiž môžeme posúdiť vkus, štýl aj osobnosť mnohých z nášho okolia. Veď internet dennodenne zahlcujú selfie fotografie vyfotené oproti zrkadlu, kde je hneď po oblečení veľmi výrazným aspektom aj samotný obal na telefón. Ponúkame vám viac, ako stovku úžasných štýlov obalov, ktoré si určite zamilujete. Kolekcia Fantastic Case ponúka farebné vzory plné fantázie a humoru. Vyberte si z nej kryt na telefón so vzorom v štýle food porn, boho či vintage. Alebo sa nechajte zlákať sériou Foto Case, kde okrem cestovateľských fotiek nájdete napríklad abstraktné snímky či športovú tematiku. Stačí si vybrať ten, ktorý najviac dopĺňa váš štýl. Že sa neviete rozhodnúť? Nevadí! Doprajte si pokojne viac obalov a každý deň sa môžete rozhodnúť, ktorý vás práve baví. A ak vás už nebaví, posuňte ho kamarátkam alebo mame. Také je to jednoduché.

Motorola E6 vydrží bez nabitia celé dni

Model Motoroly s názvom Moto E6 je obľúbený hlavne vďaka svojej silnej 5000 mAh batérii, ktorá vydrží naozaj dlho – aj niekoľko dní – čo je pri mnohých telefónoch v tejto cenovej skupine takmer nepredstaviteľné. Tento smartfón má výkonný fotoaparát a naviac veľmi slušný displej. Funguje na softvérovom rozhraní systému Android, ktorý je naozaj spoľahlivý. Tento telefón je cenovo dostupný a aj keď nemá NFC či USB Type C Port, rozhodne stojí jeho kúpa za uváženie.