Nájdi obal pre svoje zariadenia:
   
+421 233056423 Po - Pia 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
Košík
je prázdny
+
+
+

Kryty, puzdrá, obaly pre mobil Motorola Moto E40

FILTRE
ukázať
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
ukázať
Len dostupné
Zobraziť

 

 

Kvalitný kryt na Motorola Moto E40 je dnes samozrejmosťou

Dnešná uponáhľaná doba, v ktorej sa neustále niekam náhlime s mobilom v ruke, priam volá po odolných obaloch, ktoré zvládnu vypäté situácie a uchránia váš telefón. Napríklad pred nárazmi. Otrasmi. Vibráciami. Alebo vlhkosťou a nečistotami. Často sa totiž stane, že nám telefóny vypadávajú z rúk, oškierajú sa v kabelke pri kľúčoch a minciach alebo sa ničia po rozliatí horúcej kávy. O všetky následky týchto nepríjemných udalostí sa veľmi rýchlo postará kvalitný obal na telefón Motorola Moto E40. Účinne ochraňuje zariadenie pred škrabancami, vrypmi aj zaschnutými nečistotami alebo mastnými odtlačkami prstov. Práve preto patrí medzi „must have” každej elektronickej výbavy.      

Získajte s odolným obalom samé výhody

Plastikové a silikónové obaly na telefóny Motorola Moto E40 z dielne etuo.sk vám prinesú okrem ochrany vášho zariadenia aj mnoho ďalších benefitov. Vážia iba niekoľko desiatok gramov, takže nijako nadbytočne nezaťažia váš telefón a nepridajú mu ani zbytočné centimetre. Pokojne tak môžete svoj mobil aj naďalej nosiť vo vrecku nohavíc alebo v tej najmenšej kabelke. Kvalitný kryt telefón silno obopne a ani pri prudších nárazoch sa tak nemôže stať, že by z obalu zariadenie vypadlo. Ak si však obal prajete zložiť, je to veľmi jednoduché! Nijako nepoškodíte telefón ani samotný obal. Ak vám však máme povedať pravdu, pravdepodobne to nebudete potrebovať. Obaly na telefón Motorola Moto E40 sú presne prispôsobené zariadeniu svojimi rozmermi aj precíznymi výrezmi na nabíjací port, slúchadlá, reproduktory či bočné tlačidlá. Neobmedzuje tak žiadne funkcie zariadenia a telefón sa v ňom nezahrieva ani pri nabíjaní alebo hraní online hier. Všetky obaly od etuo.sk sú veľmi príjemné na dotyk a z ruky sa len tak ľahko nevyšmyknú. Navyše vydržia dlho v perfektnom stave ako nové. Farby na kryty tlačíme špeciálnou bodovou metódou, ktorá odoláva oteru aj zmenám v čase. Obal vám tak vydrží ako nový po veľmi dlhý čas aj pokiaľ ho pravidelne čistíte a intenzívne používate.     

Vyberte si dokonalý dizajn svojho obalu 

Nielen kvalita, ale aj výzor je pri výbere dokonalého obalu na Motorola Moto E40 veľmi dôležitý. Ak nie najdôležitejší. Každý z nás totiž chce, aby jeho telefón vyzeral proste dokonale. Kvôli sebe aj kvôli ostatným. Vyberte si teda kryt, ktorý bude dopĺňať váš štýl, bude sa presne hodiť k vašej osobnosti a dlho sa vám nezunuje. Takým obalom by mohlo byť napríklad puzdro s vlastným motívom. Môžete si na neho sami pripraviť svoju obľúbenú fotografiu, obrázok alebo grafiku. Získate tak záruku, že váš obal je 100 % originálny a rovnaký kúsok nemá nikto iný na svete. Navyše môžete svojich milovaných nosiť denne pri sebe a myslieť na nich o to intenzívnejšie. Celú tvorbu zvládnete pomocou nášho intuitívneho a veľmi jednoduchého online editoru. Fotografie do neho jednoducho nahráte, upravíte a máte hotovo. Ak však tvorbu chcete nechať na profesionálov a máte skôr chuť vybrať si z hotových obalov, zvolíte si taktiež skvele. Objednať si môžete napríklad jednofarebné obaly vhodné najmä pre ľudí, ktorí svoj mobil používajú v zamestnaní, na obchodných mítingoch alebo pri dôležitých spoločenských udalostiach. Ak však máte chuť do svojho života pustiť trochu farieb a vzorov, stavte na kolekcie naplnené fantáziou, modernými motívmi, jasnými odtieňmi a krásnymi obrázkami.    

Motorola Moto E40: ideálny smartfón pre bežných používateľov

  Doplňte svoju elektronickú výbavu o nový telefón Motorola Moto E40. S jeho systémom troch fotoaparátov s rozlíšením 48 MPx a vlastným procesorom odfotíte prepracované fotografie v akomkoľvek osvetlení a fotografie si následne zobrazíte na displeji Max Vision HD+ displeji s uhlopriečkou 6,5 palcov. K tomu obnovovacia frekvencia 90 Hz a batéria s kapacitou 5 000 mAh poskytujúca výdrž až 40 hodín zábavy. To všetko v modernom dizajne a prepracovanej zadnej časti telefónu s dotykovým senzorom.