Nájdi obal pre svoje zariadenia:
   
+421 233056423 Po - Pia 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
Košík
je prázdny
+
+
+

Kryty, puzdrá, obaly pre mobil Motorola Moto E30

FILTRE
ukázať
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
ukázať
Len dostupné
Zobraziť

 

 

Kvalitný obal na Motorola Moto E30 ako príjemný spoločník na každý deň

Ak ste sa ocitli na našich stránkach, pravdepodobne ste hľadali ideálny obal na telefón Motorola Moto E30. Taký obal je totiž skvelým spoločníkom pre váš telefón aj pre vás. Dôvodov je hneď niekoľko. Nielen, že skvele vyzerá, ale dokáže smartón ochrániť pred následkami pádov, nárazov, otrasov, ale aj pôsobením vlhkosti a nečistôt. Už sa tak nemusíte báť nových rýh a škrabancov pri každom páde zariadenia na podlahu alebo spomalených reakcií smartfónu po telefonovaní v daždi. Odolné puzdrá na Motorola Moto E30 sa postarajú o bezpečie vášho telefónu a doprajú mu ochranu, ktorú toto krehké zariadenie tak veľmi potrebuje. 

Užívajte si výhody puzdra na telefón

Hlavným benefitom toho, že budete využívať obal na mobil je vaše bezstarostné fungovanie. Napríklad pri športe, zábave alebo cestovaní. Kvalitný obal z odolných materiálov vás totižto ochráni pred následkami pádov, nárazov alebo otrasov rovnako ako pred vlhkosťou a prachom či nečistotami. Nestará sa iba o zachovanie dokonalého stavu vonkajšieho krytu telefónu, ale aj o jeho krehké vnútorné komponenty. V prípade, že obal tlmí pády zariadenia, dokáže si smartfón omnoho dlhšie zachovať tieto komponenty bez najmenšej ujmy. Navyše v obale vyzerá smartfón Motorola Moto E30 dokonale. Obaly na telefóne veľmi dobre držia, a tak sa z nich nevyšmyknú ani pri neopatrnej manipulácii či v extrémnych podmienkach. Na druhú stranu sa však z telefónu jednoducho odinštalujú a opäť nasadia bez toho, že by smartfón akokoľvek poškodzovali. Pokojne ich tak môžete skladať z telefónu aj každý deň. Vďaka kvalitným materiálom sa obal nenatiahne ani nijako nezmení svoje ochranné vlastnosti. Myslíme si však, že raz keď obal do etuo.sk na svoj mobil nasadíte, už ho nebudete chcieť skladať. Je totiž plne prispôsobený smartfónu Motorola Moto E30 nielen svojimi rozmermi, ale aj presnými výrezmi na nabíjací port, bočné tlačidlá či reproduktor. Mobil sa v ňom zbytočne nezahrieva ani pri nabíjaní či hraní online hier.

Zažiarte so svojim krytom na Motorola Moto E30

Chceli by ste sa pri používaní svojho smartfónu jednoducho blysnúť? Tak potom by ste svoj mobil mali odlíšiť od davu! V tom vám pomôžu originálne motívy a prepracované dizajny obalov, ktoré pre vás navrhli naši špecialisti. Držali sa pritom najnovších módnych trendov, vašich požiadaviek, ale aj dlhoročných skúseností. Pokiaľ ste konzervatívny typ a milujete jednoduchosť, stavte na jednofarebné obaly z odolného silikónu alebo TPU materiálov. Ideálne sa hodia na pracovné schôdzky, spoločenské udalosti alebo obchodné mítingy. Ak máte chuť trochu zaexperimentovať, vyskúšajte plne transparentné obaly kolekcie Ultra Slim. Sú skutočne tenké, jemné a plne transparentné. Ideálne sa hodia pre ľudí, ktorí chcú nechať vyniknúť dizajn svojho telefónu a zároveň sa po celý čas spoľahnúť na ich bezpečnosť. Pokiaľ však cítite, že potrebujete v živote trochu optimizmu a farieb, vyberte si svoj obal z kolekcie Etuo Design. Na výber získate obaly v najmodernejších prevedeniach od mrazivo chladného mramoru cez zaujímavé akvarelové vzory až po jemné pastelové kvetiny. Veľmi lákavé sú vianočné, veľkonočné alebo dovolenkové motívy rovnako ako jesenné a halloweenske obrázky. Môžete si tak krytov objednať hneď niekoľko a striedať ich podľa toho, ako vás to práve napadne. 

Motorola Moto E30 s dlhou výdržou a modernými farbami

  Smartfón Motorola Moto E30 je ideálny pre nenáročných používateľov, ktorí preferujú poctivý pomer ceny a výkonu a na svojom telefóne nemusia hrávať najnáročnejšie online hry. Tento telefón vám prináša veľký displej s uhlopriečkou 6,5 palcov a rozlíšením 720 x 1600 pixelov, perfektný fotoaparát s rozlíšením 48 MPx a neuveriteľnú kapacitu batérie až 5 000 mAh. Vďaka nej vydrží váš telefón pri priemernom výkone bez potreby nabíjania takmer až 3 dni. K tomu získate taktiež prepracovaný dizajn v moderných farbách modrej a šedastej, odomykanie pomocou výkonného senzoru odtlačkov prstov či možnosť 10W nabíjania.