CHRISTMAS SALE zľavy až do -50% | Vidieť viac »

Kryty, puzdrá, obaly pre mobil Motorola Moto E22

Obaly pre Motorola Moto E22


?

Ako skontrolujem model svojho telefónu?

Smartphony Motorola Moto E22i, sú úplne iné modely.

Filtre Collapse
Model zariadenia 1002
×
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Prečo potrebujete kryt na Motorola Moto E22

Dôvodov, prečo by ste mali vlastniť kvalitný obal na telefón Motorola Moto E22 je hneď niekoľko. Tým prvým je bezpečie. Váš telefón je totiž dennodenne vystavovaný nepriaznivým vplyvom a mnohým nástrahám, ako sú pády, otrasy a tvrdé nárazy, poškriabanie ostrými predmetmi alebo poškodenie vodou či nečistotami. Obal na telefón od etuo.sk vás pri bežnom používaní ochráni od rozbitia telefónu, vrypov aj zbytočných škrabancov. Telo obalu totiž absorbuje nárazy, a tak je takmer isté, že váš mobil v šťastí prežije aj väčšie „nehody“. Obal na Motorola Moto E22 zariadenie navyše tesne obopne, a tak sa k nemu nedostanú nielen hrubé nečistoty, ako kamienky či hlina, ale taktiež cezeň nepreniknú ani prachové čiastočky. Tým sa dostávame aj k druhému dôvodu, prečo by ste mali vlastniť kvalitný obal. Je ním hygienická čistota. Aj keď sa vám totiž zariadenie vyšmykne z ruky a spadne na zem, do blata alebo hliny, či s ním narábate so špinavými rukami, obal veľmi jednoducho umyjete. Pri niektorých stačí prúd tečúcej vody a mydlo, u iných je potrebné používať radšej vlhčenú handičku či dezinfekčné obrúsky. Nemusíte sa pritom báť poškodenia farieb motívov alebo samotných obalov – tlačíme ich modernou bodovou technikou tlače, ktorá je odolná voči poškriabaniu, vyblednutiu aj zmenám farieb v čase. A keď sme už pri motívoch obalov a ich dizajnu, tretím dôvodom, prečo skrátka musíte mať krásny obal na telefón, je nenahraditeľný štýl. Svoje zariadenie takto oživíte, dodáte mu šmrnc a ukážete, kto je jeho pánom. Stačí si správne vybrať podľa svojho vkusu. Tak čo, ešte pochybujete, že musíte vlastniť kvalitný obal na Motorola Moto E22 od etuo.sk?

Knižkové kryty ako základ bezpečia

Ešte predtým, než si zvolíte dizajn svojho krytu, zauvažujte nachvíľku aj nad jeho typom alebo „strihom“. Máte u nás totiž na výber medzi silikónovými obalmi a taktiež knižkovými puzdrami typu peňaženka. Neexistuje tu dobré alebo zlé rozhodnutie, ide skrátka iba o to, v čom sa budete (vy a váš telefón) cítiť najlepšie. Pokiaľ si zvolíte knižkové puzdro, pripravte sa na maximálnu ochranu telefónu zo všetkých častí. V bezpečí bude vďaka výklopnému krídlu aj váš displej, ktorý bude po celý čas, keď ho nepoužívate, bezpečne zakrytý. Platí to aj pri nárazoch a pádoch, kedy sa výklopné krídlo jednoducho nikdy neotvorí vďaka spoľahlivej magnetickej technológii. Tento knižkový obal navyše využijete aj ako praktický stojan napríklad pri sledovaní online filmov alebo seriálov či videochatoch s kolegami a rodinou.

Silikónové puzdrá pre moderných a odvážnych

Silikónové obaly sú potom o niečo kompaktnejšie a hodia sa viac pre používateľov, ktorí svoj mobil využívajú veľmi často. Šetríte tak čas pri jeho otváraní, a navyše ho vďaka tenkému dizajnu môžete nosiť všade so sebou. Silikónové kryty sú flexibilné, jednoducho sa čistia a hodia sa na každú príležitosť. Môžete si pri nich zvoliť motív podľa svojho výberu a k nemu si dokonca doladiť aj podkladovú farbu silikónu. Znamená to, že rozkvitnuté ružové kvety zladíte s ružovkastým silikónom a napríklad biely mramor pokojne s kontrastne čiernym podkladom. Obaly na telefón nevyzerajú prirodzene a dlho vám vydržia v perfektnej forme. Ktorý typ si vyberiete?

Moderný smartfón Motorola Moto E22

Hľadáte kvalitný telefón s modernými funkciami za férovú cenovku? Potom ste ho našli. Doplnený o nadčasový zaoblený dizajn a štýlové prevedenie je telefón Motorola Moto E22 vhodný na dlhé pracovné porady, chat s priateľmi či rodinou i online zábavu. Celý dizajn telefónu je doplnený o IPS displej s obnovovacou frekvenciou 90 Hz a uhlopriečkou 6,5 palcov. Procesor od MediaTeku s 8 jadrami doplnený o 3GB RAM pohodlne zvládne bežanie aplikácií aj ľahký multitasking. K tomu výkonný fotoaparát na zadnej aj prednej strane a máme tu partnera na pohľadanie.