+421 233056423 Po - Pia 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
Košík
je prázdny
+
+
+

Kryty, puzdrá, obaly pre mobil Motorola Edge Plus

Obaly pre Motorola Edge Plus


?

Ako skontrolujem model svojho telefónu?

Smartphony Motorola Edge, sú úplne iné modely.

FILTRE
ukázať
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
ukázať
Len dostupné
Zobraziť

 

 

Silikónové, plastikové aj knižkové kryty na Motorola Egde Plus

Stavte na istotu a bezpečie svojho telefónu - s odolnými krytmi na mobil z ponuky etuo.sk. Obaly na Motorola Edge Plus u nás získate len v priebehu pár kliknutí tak, aby boli presne podľa vašich predstáv. Robíte si zálusk na krásny silikónový kryt, ktorý perfektne sadne na váš telefón, ale zároveň mu nepridá zbytočné centimetre naviac? Stačí si vybrať z obľúbených motívov ten, ktorý vám sadne. Napríklad obal s prírodnými vzormi, mramorový, trblietavý alebo obrázkový model. Knižkové kryty síce pôsobia mohutnejšie, ale váš smartfón perfektne ochránia po všetkých stranách. A naviac ich môžete využívať aj ako praktický stojan pri sledovaní videí alebo filmov. Kožené puzdrá na mobil s nádychom elegancie a luxusu môžete využívať pri pracovných mítingoch alebo spoločenských udalostiach. No a gumené kryty s prívlastkom „bumper” sa budú skvele hodiť na výlety do prírody alebo za športovými aktivitami.

Kvalita obalu na mobilu na prvom mieste

Nech sa už rozhodnete akokoľvek, nikdy nezabúdajte na kvalitu materiálov a strihu vášho obalu. Vždy skontrolujte, či váš kryt presne sedí na telefón Motorola Edge Plus v rámci všetkých výrezov, tlačidiel a veľkosti. Naše obaly vyrábame tak, aby sadli na milimeter. Predstavujú odolnú ochranu, ktorá vám vydrží v skvelom stave so zachovaním farieb aj tvaru po celé roky.        

Strácajte sa vo svete fantázie s Motorola Egde Plus

Podarí sa vám to hlavne vďaka nádherne zahnutému displeju Endless Edge s vysokým rozlíšením, ktorý bude prehrávať pôsobivé videá i fotografie, a to všetko v 5G rýchlosti. Naviac zo všetkých 5G telefónov má aj najväčšiu batériu až s kapacitou 5 000 mAh, ktorá vám vydrží bez potreby nabíjania celé dni. Nesklame, samozrejme, ani výkonný trojitý fotoaparát so špecializovanými šošovkami doplnený o prednú selfie kameru či stereo reproduktory pre skvelé zážitky zo sledovania filmov alebo obľúbených videí.