CHRISTMAS SALE zľavy až do -50% | Vidieť viac »

Kryty, puzdrá, obaly pre mobil Motorola Edge 30 Pro

Obaly pre Motorola Edge 30 Pro


?

Ako skontrolujem model svojho telefónu?

Smartphony Motorola Edge 30, sú úplne iné modely-

Filtre Collapse
Model zariadenia 1001
×
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Prečo je skvelé vlastniť odolný obal na Motorola Edge 30 Pro?

Pretože vám uľahčí život! S kvalitným obalom na Motorola Edge 30 Pro získate istotu, že sa vaše zariadenie len tak ľahko neoškrie, nevytvoria sa na ňom nepekné preliačenia, vrypy ani vlásočnicové praskliny. To všetko pri celkom bežnej prevádzke, častom telefonovaní i práci s mobilom a hlavne bez toho, aby ste ho museli strážiť ako oko v hlave. Naše obaly sú odolné voči následkom nárazov i otrasov, ale taktiež voči vlhkosti, prachu a iným nečistotám. Môžete si s nimi vložiť telefón do vrecka či do kabelky bez toho, aby vás hrýzlo svedomie, o čo sa tam opäť oškrie. Vďaka krytom na Motorola Edge 30 Pro od etuo.sk si váš mobil zachová svoju hodnotu po omnoho dlhší čas – a platí to ako na vonkajší kryt zariadenia, tak aj na jeho krehké vnútorné komponenty. Aj keď ich poškodzovanie pádmi a nárazmi je omnoho menej viditeľné, následky sú rovnaké a možno ešte horšie, ako je tomu na samotnom tele prístroja. Ich tlmením tak predídete ich skoršiemu opotrebeniu. Váš smartfón vám tak bude slúžiť ešte dlhé mesiace a roky.

Spoznajte ďalšie výhody krytov na mobil

Obaly na Motorola Edge 30 Pro vám však do života prinesú omnoho viac výhod. Na telefón v prvom rade perfektne zapasujú svojimi rozmermi aj výrezmi na fotoaparát, senzory odtlačkov prstov, bočné tlačidlá či externé komponenty, ako je nabíjací kábel alebo slúchadlá. Skladajte svoj obal iba vtedy, ak ho potrebujete umyť či vydezinfikovať. Na to vám poslúži vlhká handrička, dezinfekčný gél alebo jednoducho prúd tečúcej vody – v závislosti na materiáloch, z ktorých je obal vyrobený. Nemusíte sa pritom obávať poškodenia potlače. Na mobil je aplikovaná modernou technológiou bodovej tlače, takže je odolná voči oškretiu, vyblednutiu aj zmenám v čase či pod pôsobením svetla. Nielen telefón, ale aj obal vám tak vydržia veľmi dlho v neporušenom stave.

Vyberte si kryt na Motorola Edge 30 Pro podľa svojho vkusu

Uznávame, že kvalita krytu je pri ich výbere veľmi dôležitá. Kľúčový je však jeho vzhľad. Veď čo iné vás na kryte zaujme ako prvé? Určite to bude jeho farebnosť, kombinácia motívov, nálada, ktorá z neho vyžaruje. Doprajte si teda na jeho výber dostatok času a opýtajte sa sami seba, čo od svojho puzdra očakávate? Je to nenápadný výzor, ktorý za vás v práci alebo na stretnutiach bude hovoriť, že ste spoľahlivým partnerom? Potom stavte na jednofarebné obaly v silikónovom prevedení alebo potiahnuté ekokožou. Sú veľmi príjemné na dotyk a nechajú vyniknúť hlavne krivky vášho zariadenia. Že by ste skôr chceli, aby váš mobil zažiaril všade, kam sa pohnete? Potom bude pre vás ideálne jedno z puzdier kolekcie Soft Flex Design. Tieto kryty vyzerajú skrátka dokonale. Ponúkajú vám množstvo moderných dizajnov, ako sú mramorové vzory doplnené o pastelové farby a prvky zlata, abstraktné akvarely či jemné geometrické vzory. Môžete sa pri nich navyše rozhodnúť, akú kombináciu motívu a podkladového silikónu by ste si predstavovali. Vďaka tomu máte možnosť získať napríklad puzdro s motívmi ruží doplnené o ružovkastý silikón alebo zvoliť naopak kontrast a povedzme k bielemu mramoru zvoliť čierny či červený podklad.

Motorola Edge 30 Pro je stávkou na istotu

Doprajte si telefón s pokročilým kamerovým systémom, zaujímavým displejom a výkonným procesorom. Doprajte si smartfón Motorola Edge 30 Pro. Okrem podpory umelej inteligencie a pripájania sa na 5G sieť poskytuje aj o 30 % viac výkonu ako jeho predchodca či o 25 % vyššiu efektivitu so systémom Qualcomm Adreno. Užijete si s ním aj batériu s kapacitou 4 800 mAh, ktorú nabijete veľmi rýchlo pomocou rýchleho 68W nabíjania. Do polovičnej kapacity batérie sa z nuly dostanete už za neuveriteľných 15 minút.