Kryty, puzdrá, obaly pre mobil Motorola Edge 30 Fusion

Obaly pre Motorola Edge 30 Fusion


?

Ako skontrolujem model svojho telefónu?

Filtre Collapse
Model zariadenia 951
×
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Obal, ktorý sa vám len tak nevyšmykne

Vedeli ste, že veľké množstvo pádov telefónov je spôsobené skrátka tým, že sa nám vyšmyknú z rúk? Niet sa čomu diviť. Veď v dobe, kedy každý uprednostňuje ultra tenký dizajn doplnený najlepšie o sklenené prvky, sa veľmi ľahko stane, že mobil z rúk jednoducho vypadne. S kvalitným obalom na telefón to tak však nemusí byť. Povrch obalov je totiž prispôsobený tak, aby mobil na dotyk nepatrne „zmohutnil“ a zabránil vykĺznutiu pri úchope. Puzdrá z etuo.sk sú vyrobené z materiálov príjemných na dotyk, ktoré navyše nezanechávajú odtlačky prstov a veľmi jednoducho sa čistia. Podľa konkrétneho typu obalu vám na to stačí vlhká handrička, dezinfekčný obrúsok alebo prúd tečúcej vody s mydlom. Svoj mobil tak budete mať neustále hygienicky čistý a krásny ako v prvý deň. Naviac vám nebude vypadávať z rúk a aj keby, nič sa s ním v tomto prípade nestane – odolné materiály tlmia nárazy a zanechajú telefón bez škrabancov.

Vyberte si dizajn podľa seba

Ak hľadáte dobrý obal, neuspokojte sa len tak s niečím. Hľadajte ten najlepší model, ktorý sa k vám bude hodiť, bude sa vám páčiť a možno sa doň aj na prvý pohľad zamilujete. Je to veľmi jednoduché. Ste minimalisti? Potom asi budete hľadať niečo jednoduché, možno až také jednoduché, aké sú obaly Ultra Slim – celé plne transparentné s ultra tenkým telom, ktoré dá dokonale vyniknúť dizajnu vášho telefónu. Naopak ak máte radi farby a nebojíte sa to ukázať, stavte na abstraktné akvarely doplnené o prvky zlata a iných drahých kovov. Krvavo červená alebo do očí bijúca zelená vám zaistí, že vás v dave nikto neprehliadne. Veľmi obľúbenými modelmi sú aj mramorové obaly v rôznych prevedeniach. Tie vyzerajú luxusne aj jednoducho zároveň. No a našou novinkou sú aj motívy pre umelecké duše vytvorené výtvarníkmi známymi v celej Európe. Napríklad maliarka Kamila Lenarcik si pre vás pripravila kolekciu koláže, kde skombinovala ženské postavy s prírodnými elementmi, ako sú mesiac, hviezdy či kvetiny a vytvorila prekrásne kombinácie v rôznych tlmených farbách. Rovnako však môžete staviť aj na fotografický obal zachytávajúci vaše obľúbené pokrmy, miesta či športy.

Kryty s vlastnými fotografiami

Že sa neviete rozhodnúť a nič vás na prvý pohľad nezaujalo? O to lepšie, náročných zákazníkov totiž milujeme! Radi by ste vám v tomto prípade predstavili možnosť vytvoriť si vlastný obal s použitím svojich fotografií, grafík či iných prvkov podľa svojho výberu. Na svoj obal si tak môžete dať fotku zo svadby alebo z krtín vášho milovaného dieťatka, momentku z dovolenky s priateľmi alebo obrázok svojho domáceho miláčika. Všetko to doladíte ešte vtipnou hláškou alebo obľúbeným mottom v obľúbených farbách a máte o krásu podľa vlastných predstáv postarané. Pri fotografiách nezabudnite akurát dbať na ich vysoké rozlíšenie, aby na obale vyzerali čo najlepšie a najkvalitnejšie. Keď nám hotové dizajny pošlete, automaticky ich vytlačíme na biely podklad tak, aby vynikla každá jedna farba. Takýto obal poslúži aj ako skvelý darček pre vašich milovaných. Ide o veľmi praktický predmet, ktorý zároveň ochráni ich telefón a pripomenie im ich najbližšiu osobu.

Staňte sa profi fotografom vďaka Motorola Edge 30 Fusion

S telefónom Motorola Edge 30 Fusion by sa nehanbil fotiť ani profesionálny fotograf. Veď uznajte, že s luxusnou kombináciou zadných kamier v rozlíšeniach 50, 12 a 2 MPx s OIS objektívmi zvládnete umeleckú hĺku fotiek, portréty aj nekomprosmisnú kvalitu za každej situácie. K tomu si pridajte ešte 13 MPX selfie kamerku a aplikácie na jednoduchú úpravu fotiek. A máte vystarané. Špičkový výkon vám potom prinesie čip s 8 jadrami Qualcomm Snapdragon 888+ 5G, ktorý je doplnený o operačnú pamäť 8GB RAM pre hladký chod. Dokonalý pOLED displej s uhlopriečkou 6,55 palcov a Full HD+ rozlíšením ponúka neuveriteľnú obnovovaciu frekvenciu 144 Hz!